Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uittoernooien

Uittoernooien

Alle informatie en correspondentie via Said Aharchaoui: toernooien@zeeburgia.nl.

NIEUWE SELECTIES **** PROGRAMMA ************* *************** ************
Zaterdag 19 juni 2021 volgt BFC Talent CUP 2021 vv BFC bij Bussum Zeeburgia O13-1 Sportpark Meerweg BUSSUM
Zaterdag 19 juni 2021 volgt BFC Talent CUP 2021 vv BFC bij Bussum Zeeburgia O13-3 (O12-1) Sportpark Meerweg BUSSUM
Zondag 20 juni 2021 volgt BFC Talent CUP 2021 vv BFC bij Bussum Zeeburgia O11-1 Sportpark Meerweg BUSSUM
Zondag 20 juni 2021 volgt BFC Talent CUP 2021 vv BFC bij Bussum Zeeburgia O14-1 Sportpark Meerweg BUSSUM
Zaterdag 26 juni 2021 volgt BFC Talent CUP 2021 vv BFC bij Bussum Zeeburgia O11-5 (O10-1) Sportpark Meerweg BUSSUM
Zaterdag 26 juni 2021 volgt BFC Talent CUP 2021 vv BFC Bussum Zeeburgia O15-1 Sportpark Meerweg BUSSUM
Zaterdag 26 juni 2021 volgt SHO O17 Toernooi vv SHO - Oud Beijerland Zeeburgia O17-1 Sportpark Kikkershoek OUD - BEIJERLAND
Zondag 27 juni 2021 volgt BFC Talent CUP 2021 vv BFC - Bussum Zeeburgia O9-1 Sportpark Meerweg BUSSUM
Zondag 27 juni 2021 volgt BFC Talent CUP 2021 vv BFC - Bussum Zeeburgia O16-1 Sportpark Meerweg BUSSUM
Zaterdag 03 juli 2021 volgt BFC Talent CUP 2021 vv BFC - Bussum Zeeburgia O8-1 Sportpark Meerweg BUSSUM
Zaterdag 03 juli 2021 volgt BFC Talent CUP 2021 vv BFC - Bussum Zeeburgia O17-1 Sportpark Meerweg  BUSSUM
Zaterdag 21 augustus 2021 volgt ATC'65 Bauhaus Toptournament U10 vv ATC'65 - Hengelo Zeeburgia O11-5 (O10-1) Sportpark Slangenbeek HENGELO
Zondag 22 augustus 2021 volgt ATC'65 Bauhaus Toptournament U11 vv ATC'65 - Hengelo Zeeburgia O11-1 Sportpark Slangenbeek HENGELO
Zondag 22 augustus 2021 volgt B.Z.S. Internationale U13 Toernooi vv B.Z.S. - Beusichem Zeeburgia O13-1 Sportpark Beusichem BEUSICHEM
Zaterdag 28 augustus 2021 volgt JOER International O9 vv Tricht - Tricht Zeeburgia O9-1  Sportpark Crayenstein TRICHT
Zaterdag 28 augustus 2021 volgt AFC’34 Future Legends  vv AFC'34 - Alkmaar Zeeburgia O8-2 Sportpark AFC'34 ALKMAAR
Zaterdag 28 augustus 2021 volgt AFC’34 Future Legends  vv AFC'34 - Alkmaar Zeeburgia O9-3 Sportpark AFC'34 ALKMAAR
Zaterdag 28 augustus 2021 volgt AFC’34 Future Legends  vv AFC'34 - Alkmaar Zeeburgia O10-2 Sportpark AFC'34 ALKMAAR
Zaterdag 28 augustus 2021 volgt AFC’34 Future Legends  vv AFC'34 - Alkmaar Zeeburgia O10-1 Sportpark AFC'34 ALKMAAR
Zaterdag 28 augustus 2021 volgt AFC’34 Future Legends  vv AFC'34 - Alkmaar Zeeburgia O11-5 Sportpark AFC'34 ALKMAAR
Zaterdag 28 augustus 2021 volgt AFC’34 Future Legends  vv AFC'34 - Alkmaar Zeeburgia O11-2 Sportpark AFC'34 ALKMAAR
Zaterdag 28 augustus 2021 volgt AFC’34 Future Legends  vv AFC'34 - Alkmaar Zeeburgia O13-4 Sportpark AFC'34 ALKMAAR
Zaterdag 28 augustus 2021 volgt AFC’34 Future Legends  vv AFC'34 - Alkmaar Zeeburgia O13-3 Sportpark AFC'34 ALKMAAR
Zaterdag 28 augustus 2021 volgt AFC’34 Future Legends  vv AFC'34 - Alkmaar Zeeburgia O13-2 Sportpark AFC'34 ALKMAAR
Zaterdag 28 augustus 2021 volgt AFC’34 Future Legends  vv AFC'34 - Alkmaar Zeeburgia O13-1 Sportpark AFC'34 ALKMAAR
Zondag 29 augustus 2021 volgt Jens Toornstra Toernooi 2021 Alphense Boys - Alphen aan de Rijn Zeeburgia O8-1 Sportpark De Bijlen ALPHEN A/D RIJN
Zondag 29 augustus 2021 volgt Jens Toornstra Toernooi 2021 Alphense Boys - Alphen aan de Rijn Zeeburgia O9-1 Sportpark De Bijlen ALPHEN A/D RIJN
Zondag 29 augustus 2021 volgt Jens Toornstra Toernooi 2021 Alphense Boys - Alphen aan de Rijn Zeeburgia O10-1 Sportpark De Bijlen ALPHEN A/D RIJN
Zondag 29 augustus 2021 volgt Jens Toornstra Toernooi 2021 Alphense Boys - Alphen aan de Rijn Zeeburgia O11-1 Sportpark De Bijlen ALPHEN A/D RIJN
Zondag 29 augustus 2021 volgt Jens Toornstra Toernooi 2021 Alphense Boys - Alphen aan de Rijn Zeeburgia O13-3 (O12-1) Sportpark De Bijlen ALPHEN A/D RIJN
Zaterdag 04 september 2021 volgt MeerveldhovenCup 2021 sv Marvilde - Veldhoven Zeeburgia MO11-1 Sportpark Jongelingsveld VELDHOVEN
Zondag 05 september 2021 volgt MeerveldhovenCup 2021 sv Marvilde - Veldhoven Zeeburgia MO13-1 Sportpark Jongelingsveld VELDHOVEN
Zondag 05 september 2021 volgt MeerveldhovenCup 2021 sv Marvilde - Veldhoven Zeeburgia MO15-1 Sportpark Jongelingsveld VELDHOVEN
Zondag 05 september 2021 volgt MeerveldhovenCup 2021 sv Marvilde - Veldhoven Zeeburgia MO17-1 Sportpark Jongelingsveld VELDHOVEN
Zondag 05 september 2021 volgt MeerveldhovenCup 2021 sv Marvilde - Veldhoven Zeeburgia MO19-1 Sportpark Jongelingsveld VELDHOVEN
Zaterdag 23 oktober 2021 volgt Joer International O11 Toernooi MVV'58 - Meteren Zeeburgia O11-1 Sportpark Achterveld METEREN
Maandag 18 oktober 2021 volgt Eeuwige Jeugdtoernooi 2021 a.v.v. Zeeburgia - Amsterdam Zeeburgia MO9-1

Sportpark Middenmeer

AMSTERDAM
Maandag 18 oktober 2021 volgt Eeuwige Jeugdtoernooi 2021 a.v.v. Zeeburgia - Amsterdam Zeeburgia MO11-1 Sportpark Middenmeer AMSTERDAM
Maandag 18 oktober 2021 volgt Eeuwige Jeugdtoernooi 2021 a.v.v. Zeeburgia - Amsterdam Zeeburgia MO13-1 Sportpark Middenmeer  AMSTERDAM
Dinsdag 19 oktober 2021 volgt Eeuwige Jeugdtoernooi 2021 a.v.v. Zeeburgia - Amsterdam Zeeburgia JO9-1 Sportpark Middenmeer  AMSTERDAM
Dinsdag 19 oktober 2021 volgt Eeuwige Jeugdtoernooi 2021 a.v.v. Zeeburgia - Amsterdam Zeeburgia JO11-5 (O10-1) Sportpark Middenmeer  AMSTERDAM
Woensdag 20 oktober 2021 volgt Eeuwige Jeugdtoernooi 2021 a.v.v. Zeeburgia - Amsterdam Zeeburgia JO13-1 Sportpark Middenmeer  AMSTERDAM
Woensdag 20 oktober 2021 volgt Eeuwige Jeugdtoernooi 2021 a.v.v. Zeeburgia - Amsterdam Zeeburgia JO14-1 Sportpark Middenmeer  AMSTERDAM
Donderdag 21 oktober 2021 volgt Eeuwige Jeugdtoernooi 2021 a.v.v. Zeeburgia - Amsterdam Zeeburgia JO11-1 Sportpark Middenmeer  AMSTERDAM
Donderdag 21 oktober 2021 volgt Eeuwige Jeugdtoernooi 2021 a.v.v. Zeeburgia - Amsterdam Zeeburgia JO13-3 (O12-1) Sportpark Middenmeer  AMSTERDAM
Vrijdag 22 oktober 2021 volgt Eeuwige Jeugdtoernooi 2021 a.v.v. Zeeburgia - Amsterdam Zeeburgia MO15-1 Sportpark Middenmeer  AMSTERDAM
Vrijdag 22 oktober 2021 volgt Eeuwige Jeugdtoernooi 2021 a.v.v. Zeeburgia - Amsterdam Zeeburgia MO17-1 Sportpark Middenmeer  AMSTERDAM
Zaterdag 25 juni 2022 volgt Unitas '30 Toernooi Unitas '30 - Etten-Leur Zeeburgia O13-1 Sportpark De Lage Banken ETTEN-LEUR

 


 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!