Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uittoernooien

Uittoernooien

Alle informatie en correspondentie via Said Aharchaoui: toernooien@zeeburgia.nl.

NIEUWE SELECTIES **** PROGRAMMA ************* *************** ************
Donderdag 13 mei 2021 volgt Hemelvaart Toernooi O10 sc Victoria'40 - Vlaardingen Zeeburgia JO10-1 Sportpark Broekpolder VLAARDINGEN
Donderdag 13 mei 2021 volgt JOER International O13 TSV Theole - Tiel Zeeburgia O13-1 Sportcomplex Drumpt TIEL
Donderdag 13 mei 2021 volgt 37ste Ynze Waterlander Toernooi vv Monnickendam Zeeburgia O10-3 Sportpark Markgouw MONNICKENDAM
Zaterdag 22 mei 2021 volgt AFAS Jeugdtoernooi 2021 vv Hooglanderveen - Hooglanderveen Zeeburgia O13-3 Sportpark Willem Tomassen HOOGLANDERVEEN
Zaterdag 22 mei 2021 volgt AFAS Jeugdtoernooi 2021 vv Hooglanderveen - Hooglanderveen Zeeburgia O13-4 (O12-2) Sportpark Willem Tomassen HOOGLANDERVEEN
Zaterdag 22 mei 2021 volgt AFAS Jeugdtoernooi 2021 vv Hooglanderveen - Hooglanderveen Zeeburgia O13-5 Sportpark Willem Tomassen HOOGLANDERVEEN
Zaterdag 22 mei 2021 volgt AFAS Jeugdtoernooi 2021 vv Hooglanderveen - Hooglanderveen Zeeburgia O13-6 (O12-4) Sportpark Willem Tomassen HOOGLANDERVEEN
Zaterdag 22 mei 2021 volgt AFAS Jeugdtoernooi 2021 vv Hooglanderveen - Hooglanderveen Zeeburgia O13-7 Sportpark Willem Tomassen HOOGLANDERVEEN
Maandag 24 mei 2021 volgt DTS Ede Toernooi O15 2021 DTS'35 - Ede Zeeburgia O15-1 Sportpark Inschoten EDE
Maandag 24 mei 2021 volgt DSVP Meisjestoernooi 2021 vv DSVP - Pijnacker Zeeburgia MO11-1 Sportpark De Groene Wijdte

PIJNACKER

Maandag 24 mei 2021 volgt DSVP Meisjestoernooi 2021 vv DSVP - Pijnacker Zeeburgia MO13-1 Sportpark De Groene Wijdte PIJNACKER
Maandag 24 mei 2021 volgt DSVP Meisjestoernooi 2021 vv DSVP - Pijnacker Zeeburgia MO15-1 Sportpark De Groene Wijdte PIJNACKER
Maandag 24 mei 2021 volgt DSVP Meisjestoernooi 2021 vv DSVP - Pijnacker Zeeburgia MO17-1 Sportpark De Groene Wijdte PIJNACKER
Zaterdag 29 mei 2021 volgt JOER International O9 vv Tricht - Tricht Zeeburgia O9-1  Sportpark Crayenstein TRICHT
Zaterdag 05 juni 2021 volgt JOER International O13 MVV'58 - Meteren Zeeburgia O13-1  Sportpark Achterveld METEREN 
Zaterdag 12 juni 2021 volgt AFAS Jeugdtoernooi 2021 vv Hooglanderveen - Hooglanderveen Zeeburgia O8-3 Sportpark Willem Tomassen HOOGLANDERVEEN
Zaterdag 12 juni 2021 volgt AFAS Jeugdtoernooi 2021 vv Hooglanderveen - Hooglanderveen Zeeburgia O8-4 Sportpark Willem Tomassen HOOGLANDERVEEN
Zaterdag 12 juni 2021 volgt AFAS Jeugdtoernooi 2021 vv Hooglanderveen - Hooglanderveen Zeeburgia O9-2 Sportpark Willem Tomassen HOOGLANDERVEEN
Zaterdag 12 juni 2021 volgt AFAS Jeugdtoernooi 2021 vv Hooglanderveen - Hooglanderveen Zeeburgia O9-3 Sportpark Willem Tomassen HOOGLANDERVEEN
Zaterdag 12 juni 2021 volgt AFAS Jeugdtoernooi 2021 vv Hooglanderveen - Hooglanderveen Zeeburgia O9-4 Sportpark Willem Tomassen HOOGLANDERVEEN
Zaterdag 12 juni 2021 volgt AFAS Jeugdtoernooi 2021 vv Hooglanderveen - Hooglanderveen Zeeburgia O10-1 Sportpark Willem Tomassen HOOGLANDERVEEN
Zaterdag 12 juni 2021 volgt AFAS Jeugdtoernooi 2021 vv Hooglanderveen - Hooglanderveen Zeeburgia O10-3 Sportpark Willem Tomassen HOOGLANDERVEEN
Zaterdag 12 juni 2021 volgt AFAS Jeugdtoernooi 2021 vv Hooglanderveen - Hooglanderveen Zeeburgia O11-1 Sportpark Willem Tomassen HOOGLANDERVEEN
Zaterdag 12 juni 2021 volgt Douwe Boomsma Toernooi CVVO - Lemmer Zeeburgia O13-1 Sportpark De Rien LEMMER
Zaterdag 19 juni 2021 volgt ETOS / Verberne 2021 Meidentoernooi sv Always Forward - Hoorn Zeeburgia MO11-1 Sportpark Wilhemina HOORN
Zaterdag 19 juni 2021 volgt ETOS / Verberne 2021 Meidentoernooi sv Always Forward - Hoorn Zeeburgia MO13-1 Sportpark Wilhemina HOORN
Zaterdag 19 juni 2021 volgt ETOS / Verberne 2021 Meidentoernooi sv Always Forward - Hoorn Zeeburgia MO15-1 Sportpark Wilhemina HOORN
Zaterdag 19 juni 2021 volgt ETOS / Verberne 2021 Meidentoernooi sv Always Forward - Hoorn Zeeburgia MO17-1 Sportpark Wilhemina HOORN
Zaterdag 19 juni 2021 volgt BFC Talent CUP 2021 vv BFC bij Bussum Zeeburgia O13-1 Sportpark Meerweg BUSSUM
Zondag 20 juni 2021 volgt Vastenburg Toernooi 2021 sv Always Forward - Hoorn Zeeburgia O15-2 Sportpark Wilhemina HOORN
Zondag 20 juni 2021 volgt Vastenburg Toernooi 2021 sv Always Forward - Hoorn Zeeburgia O17-2 Sportpark Wilhemina HOORN
Zondag 20 juni 2021 volgt Vastenburg Toernooi 2021 sv Always Forward - Hoorn

Zeeburgia O18-1

Sportpark Wilhemina HOORN
Zondag 20 juni 2021 volgt BFC Talent CUP 2021 vv BFC bij Bussum Zeeburgia O14-1 Sportpark Meerweg BUSSUM
Zaterdag 26 juni 2021 volgt BFC Talent CUP 2021 vv BFC bij Bussum Zeeburgia O10-1 Sportpark Meerweg BUSSUM
Zaterdag 26 juni 2021 volgt BFC Talent CUP 2021 vv BFC Bussum Zeeburgia O15-1 Sportpark Meerweg BUSSUM
Zaterdag 26 juni 2021 volgt Unitas '30 Toernooi Unitas'30 - Etten Leur Zeeburgia O13-1 Sportpark De Lage Banken ETTEN LEUR
Zaterdag 26 juni 2021 volgt SHO O17 Toernooi vv SHO - Oud Beijerland Zeeburgia O17-1 Sportpark Kikkershoek OUD - BEIJERLAND
Zondag 27 juni 2021 volgt BFC Talent CUP 2021 vv BFC - Bussum Zeeburgia O9-1 Sportpark Meerweg BUSSUM
Zondag 27 juni 2021 volgt BFC Talent CUP 2021 vv BFC - Bussum Zeeburgia O16-1 Sportpark Meerweg BUSSUM
Zaterdag 03 juli 2021 volgt BFC Talent CUP 2021 vv BFC - Bussum Zeeburgia O8-1 Sportpark Meerweg BUSSUM
Zaterdag 03 juli 2021 volgt BFC Talent CUP 2021 vv BFC - Bussum Zeeburgia O17-1 Sportpark Meerweg  BUSSUM
Zondag 22 augustus 2021 volgt B.Z.S. Internationale U13 Toernooi vv B.Z.S. - Beusichem Zeeburgia O13-1 Sportpark Beusichem BEUSICHEM
Zaterdag 28 augustus 2021 volgt JOER International O9 vv Tricht - Tricht Zeeburgia O9-1  Sportpark Crayenstein TRICHT
Zondag 29 augustus 2021 volgt Jens Toornstra Toernooi 2021 Alphense Boys - Alphen aan de Rijn Zeeburgia O8-1 Sportpark De Bijlen ALPHEN A/D RIJN
Zondag 29 augustus 2021 volgt Jens Toornstra Toernooi 2021 Alphense Boys - Alphen aan de Rijn Zeeburgia O9-1 Sportpark De Bijlen ALPHEN A/D RIJN
Zondag 29 augustus 2021 volgt Jens Toornstra Toernooi 2021 Alphense Boys - Alphen aan de Rijn Zeeburgia O10-1 Sportpark De Bijlen ALPHEN A/D RIJN
Zondag 29 augustus 2021 volgt Jens Toornstra Toernooi 2021 Alphense Boys - Alphen aan de Rijn Zeeburgia O11-1 Sportpark De Bijlen ALPHEN A/D RIJN
Zondag 29 augustus 2021 volgt Jens Toornstra Toernooi 2021 Alphense Boys - Alphen aan de Rijn Zeeburgia O13-3 (O12-1) Sportpark De Bijlen ALPHEN A/D RIJN

 


 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!