Programma - AVV Zeeburgia

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
8 feb 19:15 Geinburgia sv. 2 (zaal) Zeeburgia 5 (zaal)
8 feb 21:05 Zeeburgia 1 (zaal) RKDES 1 (zaal)
8 feb 21:55 Zeeburgia 3 (zaal) Plein83 5 (zaal)
9 feb 19:00 TOS-Actief JO17-1 (zon) Zeeburgia JO17-1 (zon)
9 feb 21:55 TOB Rksv 16 (zaal) Zeeburgia 2 (zaal)
10 feb 22:00 Plein83 14 (zaal) Zeeburgia 4 (zaal)
11 feb 8:30 AFC 34 JO13-1 Zeeburgia JO13-2
11 feb 8:30 Zeeburgia JO11-1 SDW JO11-1
11 feb 8:30 WV-HEDW JO11-3 Zeeburgia JO11-2
11 feb 8:30 Zeeburgia JO9-4 Swift JO9-4
11 feb 8:30 Zeeburgia JO8-1 Jonathan JO8-1
11 feb 8:30 Zeeburgia JO8-2 Dijk De asv JO8-2
11 feb 8:30 ASC De Volewijckers JO8-1 Zeeburgia JO8-3
11 feb 8:30 Zeeburgia JO7-1 Atletico Club Amsterdam JO7-1
11 feb 8:30 Zeeburgia JO7-3 Abcoude fc JO7-3
11 feb 8:30 Zeeburgia JO7-4 Almere FC JO7-1
11 feb 8:30 Amstelveen/Heemraad JO7-2 Zeeburgia JO7-5
11 feb 8:30 Zeeburgia MO13-2 Diemen sv. MO13-1
11 feb 8:30 Zeeburgia MO9-1 GeuzenMiddenmeer JO9-3
11 feb 8:45 Dijk De asv MO13-1 Zeeburgia MO13-1
11 feb 8:50 Abcoude fc JO7-1 Zeeburgia JO7-2
11 feb 8:50 Almere FC JO7-1 Zeeburgia JO7-3
11 feb 8:50 Zeeburgia JO7-4 Abcoude fc JO7-3
11 feb 8:50 Zeeburgia JO7-5 Zeeburgia JO7-1
11 feb 9:00 Forza Almere JO13-2 Zeeburgia JO13-6
11 feb 9:00 Graveland 's JO12-1 Zeeburgia JO12-1
11 feb 9:00 Wartburgia asv JO10-1 Zeeburgia JO10-2
11 feb 9:00 VVA/Spartaan JO8-3 Zeeburgia JO8-4
11 feb 9:10 Zeeburgia JO7-1 Amstelveen/Heemraad JO7-2
11 feb 9:10 Zeeburgia JO7-3 Zeeburgia JO7-4
11 feb 9:10 Atletico Club Amsterdam JO7-1 Zeeburgia JO7-5
11 feb 9:20 BFC JO9-1 Zeeburgia JO9-1
11 feb 9:30 Sporting Martinus JO10-4 Zeeburgia JO10-3
11 feb 9:30 Zeeburgia JO7-2 HBOK JO7-1
11 feb 9:30 Abcoude fc JO7-1 Zeeburgia JO7-2
11 feb 9:45 Zeeburgia JO11-4 Buitenveldert sc. JO11-1
11 feb 9:45 Zeeburgia JO10-1 Kolping Boys JO10-1
11 feb 9:45 Zeeburgia JO9-2 SCPB'22 JO9-2
11 feb 9:50 Purmerend JO7-1 Zeeburgia JO7-2
11 feb 10:00 WV-HEDW JO15-1 Zeeburgia JO15-1
11 feb 10:00 Zeeburgia JO13-7 Swift JO13-2
11 feb 10:00 Kolping Boys JO11-1 Zeeburgia JO11-3
11 feb 10:10 Zeeburgia JO7-2 HBOK JO7-1
11 feb 10:15 Zeeburgia MO15-1 AFC MO15-2
11 feb 10:30 DTA Fortius O18 Zeeburgia JO18-1
11 feb 10:30 ZOB JO14-1 Zeeburgia JO14-1
11 feb 10:30 Waterwijk asc JO9-4 Zeeburgia JO9-3
11 feb 11:30 Zeeburgia JO13-4 ASC De Volewijckers JO13-2
11 feb 11:30 Zeeburgia JO13-5 SDZ JO13-1
11 feb 12:15 Zeeburgia JO16-1 Victoria JO16-1
11 feb 13:15 Zeeburgia JO13-3 Zuidoost United JO13-1
11 feb 13:15 Zeeburgia MO20-1 Hercules Zaandam sc MO20-1
11 feb 13:45 GeuzenMiddenmeer VR2 Zeeburgia VR1
11 feb 14:00 Monnickendam MO17-1 Zeeburgia MO17-1
11 feb 14:30 Meer De sv. 1 Zeeburgia 1
11 feb 14:30 Zeeburgia JO19-1 Wilhelmus JO19-1
11 feb 14:30 PSV JO13-2 Zeeburgia JO13-1
11 feb 14:45 TABA afc 4 Zeeburgia 4
11 feb 15:00 Zeeburgia JO17-2 ASC De Volewijckers JO17-1
11 feb 15:30 DVVA csv. 3 Zeeburgia 3
11 feb 15:30 Zeeburgia 6 JOS Watergraafsmeer 7
11 feb 15:45 AFC 2 Zeeburgia 2
11 feb 16:00 Hollandia O21 Zeeburgia O21-1
11 feb 16:30 JOS Watergraafsmeer 8 Zeeburgia 7
11 feb 16:45 Zeeburgia O23-1 Legmeervogels O23-1
12 feb 10:00 Zeeburgia JO15-2 Swift JO15-1
12 feb 10:00 Zeeburgia JO15-3 (zon) AFC JO15-3 (zon)
12 feb 10:55 AFC IJburg JO15-1 (zon) Zeeburgia JO15-1 (zon)
12 feb 11:00 ASV Arsenal 5 (zon) Zeeburgia 12 (zon)
12 feb 11:30 TOS-Actief 2 (zon) Zeeburgia 7 (zon)
12 feb 11:30 Ouderkerk sv. 6 (zon) Zeeburgia 15 (zon)
12 feb 12:00 Zeeburgia 2 (zon) Waterwijk asc 2 (zon)
12 feb 12:00 Abcoude fc 4 (zon) Zeeburgia 5 (zon)
12 feb 12:00 Zeeburgia JO17-1 (zon) WV-HEDW JO17-2 (zon)
12 feb 12:00 AGB JO15-1 (zon) Zeeburgia JO15-2 (zon)
12 feb 12:30 FIT avv VR1 (zon) Zeeburgia VR1 (zon)
12 feb 13:00 Sporting Martinus JO19-1 (zon) Zeeburgia JO19-1 (zon)
12 feb 13:15 Zeeburgia 8 (zon) Abcoude fc 6 (zon)
12 feb 13:15 Excelsior Rotterdam JO17-1 Zeeburgia JO17-1
12 feb 14:00 Zeeburgia 3 (zon) Abcoude fc 3 (zon)
12 feb 14:15 Zeeburgia 10 (zon) WSV 1930 3 (zon)
12 feb 15:30 Zeeburgia 11 (zon) ASV Arsenal 6 (zon)
12 feb 15:30 GeuzenMiddenmeer 4 (zon) Zeeburgia 14 (zon)
12 feb 16:15 Zeeburgia 13 (zon) Hoofddorp s.v. 8 (zon)
12 feb 16:30 Zeeburgia 4 (zon) Meer De sv. 4 (zon)
13 feb 20:00 Hillegom sv 1 (zaal) Zeeburgia 6 (zaal)
13 feb 22:00 Plein83 6 (zaal) Zeeburgia 3 (zaal)
14 feb 21:00 Zeeburgia 4 (zaal) ASV Arsenal 3 (zaal)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!