Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
7 okt 20:00 Swift 45+1 Zeeburgia 45+1
7 okt 20:00 WV-HEDW 35+2 Zeeburgia 35+2
7 okt 20:30 DRC 35+1 Zeeburgia 35+1
7 okt 20:30 Zeeburgia 45+1 BZC'13 45+1
7 okt 20:30 Zeeburgia 35+2 DVVA csv. 35+1
7 okt 20:30 Zeeburgia 35+3 WV-HEDW 35+1
7 okt 21:00 Zeeburgia 35+1 WV-HEDW 35+3
7 okt 21:00 Hertha 45+3 Zeeburgia 45+1
7 okt 21:05 RKDES 1 (zaal) Zeeburgia 1 (zaal)
7 okt 21:30 FC Weesp 35+4 Zeeburgia 35+1
7 okt 21:30 Zeeburgia 45+1 WV-HEDW 45+2
7 okt 21:30 Ankaraspor FC 35+1 Zeeburgia 35+2
7 okt 21:30 FC Weesp 35+5 Zeeburgia 35+3
7 okt 22:00 Zeeburgia 35+1 SDOB 35+1
7 okt 22:00 Zeeburgia 35+2 FC Weesp 35+3
7 okt 22:00 Zeeburgia 35+3 Diemen sv. 35+1
7 okt 22:30 Buitenboys sc. 35+3 Zeeburgia 35+3
8 okt 8:30 Zeeburgia JO9-1 AFC JO9-1
8 okt 8:30 Zeeburgia JO9-4 DCG Rksv JO9-2
8 okt 8:30 Zeeburgia JO8-1 Koninklijke HFC JO8-1
8 okt 8:30 Zeeburgia JO8-2 Volendam (rkav) JO8-2
8 okt 8:30 AFC JO8-4 Zeeburgia JO8-4
8 okt 8:30 Zeeburgia JO7-1 DIO sv. JO7-2
8 okt 8:30 Zeeburgia JO7-1 DIO sv. JO7-2
8 okt 8:30 Zeeburgia JO7-2 DIO sv. JO7-3
8 okt 8:30 Zeeburgia JO7-2 DIO sv. JO7-3
8 okt 8:30 Zeeburgia JO7-3 Real Sranang sv. JO7-1
8 okt 8:30 Zeeburgia JO7-3 Amstelveen/Heemraad JO7-1
8 okt 8:30 Zeeburgia JO7-4 DIO sv. JO7-1
8 okt 8:45 Purmerend JO8-2 Zeeburgia JO8-3
8 okt 8:50 Zeeburgia JO7-1 DIO sv. JO7-3
8 okt 8:50 Zeeburgia JO7-1 DIO sv. JO7-3
8 okt 8:50 DIO sv. JO7-2 Zeeburgia JO7-2
8 okt 8:50 DIO sv. JO7-2 Zeeburgia JO7-2
8 okt 8:50 Zeeburgia JO7-3 DIO sv. JO7-1
8 okt 8:50 Real Sranang sv. JO7-1 Zeeburgia JO7-4
8 okt 9:00 GeuzenMiddenmeer JO13-3 Zeeburgia JO13-7
8 okt 9:00 Volendam (rkav) JO11-1 Zeeburgia JO11-1
8 okt 9:00 Zeeburgia JO7-2 Zeeburgia JO7-1
8 okt 9:00 Assendelft MO13-1 Zeeburgia MO13-2
8 okt 9:10 Zeeburgia JO7-2 Zeeburgia JO7-1
8 okt 9:10 Zeeburgia JO7-2 Zeeburgia JO7-1
8 okt 9:10 Zeeburgia JO7-4 Zeeburgia JO7-3
8 okt 9:20 Zeeburgia JO7-1 Wartburgia asv JO7-1
8 okt 9:40 Wartburgia asv JO7-1 Zeeburgia JO7-2
8 okt 10:00 IJsselmeervogels JO12-1 Zeeburgia JO12-1
8 okt 10:00 Zeeburgia JO11-3 RODA '23 Rksv JO11-2
8 okt 10:00 Zeeburgia JO11-4 WV-HEDW JO11-3
8 okt 10:00 Zeeburgia JO10-2 Abcoude fc JO10-1
8 okt 10:00 Zeeburgia JO10-3 TOS-Actief JO10-1
8 okt 10:00 Purmerend JO9-2 Zeeburgia JO9-2
8 okt 10:00 Zeeburgia MO13-1 Blokkers de MO13-1
8 okt 10:00 Legmeervogels MO9-1 Zeeburgia MO9-1
8 okt 10:15 Zeeburgia JO7-4 Zeeburgia JO7-3
8 okt 10:30 FC Amsterdam JO14-1 Zeeburgia JO14-1
8 okt 10:30 Maarssen JO13-1 Zeeburgia JO13-2
8 okt 10:35 Zeeburgia JO7-3 Amstelveen/Heemraad JO7-1
8 okt 10:55 Amstelveen/Heemraad JO7-1 Zeeburgia JO7-4
8 okt 11:30 RKDES 2 Zeeburgia 2
8 okt 11:30 Excelsior M O21 Zeeburgia O21-1
8 okt 11:45 Dijk De asv JO11-2 Zeeburgia JO11-2
8 okt 11:45 Zeeburgia MO17-1 Abcoude fc MO17-1
8 okt 11:45 Zeeburgia VR1 Swift VR2
8 okt 12:00 Wartburgia asv 6 Zeeburgia 6
8 okt 12:00 Zeeburgia JO15-2 Bloemendaal JO15-1
8 okt 12:00 FC Utrecht JO13-1 Zeeburgia JO13-1
8 okt 12:15 DWS afc JO16-1 Zeeburgia JO16-1
8 okt 12:30 GeuzenMiddenmeer 2 Zeeburgia 3
8 okt 12:30 Alexandria'66 JO17-1 Zeeburgia JO17-1
8 okt 12:30 PEC Zwolle JO15-1 Zeeburgia JO15-1
8 okt 13:15 Volendam (rkav) JO19-1 Zeeburgia JO19-1
8 okt 13:30 AS'80 JO9-2 Zeeburgia JO9-3
8 okt 14:00 Zeeburgia 4 GeuzenMiddenmeer 8
8 okt 14:00 Zeeburgia JO18-1 Hercules O18
8 okt 14:15 Zeeburgia 1 Vlug en Vaardig cvv. 1
8 okt 14:30 Purmersteijn JO17-1 Zeeburgia JO17-2
8 okt 16:15 Zeeburgia 7 TOG 4
8 okt 16:30 Zeeburgia O23-1 DSS O23-1
8 okt 18:00 Swift MO20-1 Zeeburgia MO20-1
9 okt 10:30 Kampong 6 (zon) Zeeburgia 2 (zon)
9 okt 11:30 Buitenveldert sc. 5 (zon) Zeeburgia 12 (zon)
9 okt 11:45 Zeeburgia 8 (zon) Hoofddorp s.v. 8 (zon)
9 okt 11:45 Zeeburgia VR1 (zon) GeuzenMiddenmeer VR3 (zon)
9 okt 12:00 Meer De sv. 6 (zon) Zeeburgia 7 (zon)
9 okt 13:15 Zeeburgia 11 (zon) AMVJ 3 (zon)
9 okt 14:00 Zeeburgia 3 (zon) Swift 9 (zon)
9 okt 14:00 Meer De sv. 5 (zon) Zeeburgia 5 (zon)
9 okt 14:00 Zeeburgia 13 (zon) WV-HEDW 10 (zon)
9 okt 14:00 Ouderkerk sv. 5 (zon) Zeeburgia 14 (zon)
9 okt 15:00 ASV Arsenal 9 (zon) Zeeburgia 15 (zon)
9 okt 15:30 Zeeburgia 10 (zon) Purmerend 3 (zon)
9 okt 16:15 Zeeburgia 4 (zon) Koninklijke HFC 2 (zon)
9 okt 16:15 Zeeburgia 9 (zon) Sporting Martinus 3 (zon)
11 okt 18:00 Zeeburgia MO20-1 Hoofddorp s.v. MO20-1
12 okt 21:55 Zeeburgia 3 (zaal) Plein83 6 (zaal)
13 okt 22:00 ASV Arsenal 3 (zaal) Zeeburgia 4 (zaal)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!