Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
25 okt 20:55 Zeeburgia 3 (zaal) TOB Rksv 6 (zaal)
25 okt 21:00 TOB Rksv 18 (zaal) Zeeburgia 5 (zaal)
27 okt 19:15 AFC IJburg JO13-1 Zeeburgia JO13-3
27 okt 22:00 Zeeburgia 4 (zaal) Plein83 4 (zaal)
29 okt 20:00 Zeeburgia 35+1 WV-HEDW 35+1
29 okt 20:00 FC Weesp 35+4 Zeeburgia 35+2
29 okt 20:10 ABN AMRO z.v.c. 2 (zaal) Zeeburgia 1 (zaal)
29 okt 20:30 WV-HEDW 45+2 Zeeburgia 45+1
29 okt 20:30 Zeeburgia 35+2 Buitenboys sc. 35+3
29 okt 20:30 TOG 35+1 Zeeburgia 35+3
29 okt 20:55 AGB 1 (zaal) Zeeburgia 2 (zaal)
29 okt 21:00 FC Weesp 35+3 Zeeburgia 35+1
29 okt 21:00 Zeeburgia 45+1 AFC IJburg 45+1
29 okt 21:00 Zeeburgia 35+3 WV-HEDW 35+2
29 okt 21:05 Hertha 2 (zaal) Zeeburgia 3 (zaal)
29 okt 21:30 Zeeburgia 35+1 DVVA csv. 35+1
29 okt 21:30 Meteoor De sv. 45+1 Zeeburgia 45+1
29 okt 21:30 Buitenboys sc. 35+4 Zeeburgia 35+2
29 okt 21:30 FC Weesp 35+1 Zeeburgia 35+3
29 okt 22:00 Swift 35+2 Zeeburgia 35+1
29 okt 22:00 Zeeburgia 45+1 Swift 45+1
29 okt 22:00 Zeeburgia 35+2 AFC IJburg 35+1
29 okt 22:00 Zeeburgia 35+3 Buitenboys sc. 35+2
30 okt 8:30 Zeeburgia JO13-3 Waterwijk asc JO13-2
30 okt 8:30 Koninklijke HFC JO12-1 Zeeburgia JO12-1
30 okt 8:30 Zeeburgia JO11-1 Diemen sv. JO11-1
30 okt 8:30 Zeeburgia JO11-2 Alliance '22 sv. JO11-1
30 okt 8:30 Zeeburgia JO9-3 AFC IJburg JO9-3
30 okt 8:30 Zeeburgia JO9-4 SDOB JO9-1
30 okt 8:30 JOGA Fortius asv JO8-1 Zeeburgia JO8-1
30 okt 8:30 Zeeburgia JO8-2 Ouderkerk sv. JO8-1
30 okt 8:30 JOGA Fortius asv JO8-2 Zeeburgia JO8-3
30 okt 8:30 Zeeburgia JO8-4 Ouderkerk sv. JO8-2
30 okt 8:30 Zeeburgia JO7-1 ASV Blauw-Wit JO7-4
30 okt 8:30 Real Sranang sv. JO7-1 Zeeburgia JO7-2
30 okt 8:30 Zeeburgia JO7-3 Zeeburgia JO7-4
30 okt 8:40 Zeeburgia JO7-2 Zeeburgia JO7-1
30 okt 8:40 Wasmeer JO7-2 Zeeburgia JO7-3
30 okt 8:40 Laren 99 sv JO7-3 Zeeburgia JO7-4
30 okt 8:50 Zeeburgia JO7-1 Real Sranang sv. JO7-1
30 okt 8:50 ASV Blauw-Wit JO7-4 Zeeburgia JO7-2
30 okt 8:50 Zeeburgia JO7-3 Laren 99 sv JO7-3
30 okt 8:50 Zeeburgia JO7-4 Wasmeer JO7-2
30 okt 9:00 Waterwijk asc JO13-3 Zeeburgia JO13-4
30 okt 9:00 GeuzenMiddenmeer JO13-3 Zeeburgia JO13-7
30 okt 9:00 AMVJ JO10-1 Zeeburgia JO10-2
30 okt 9:00 TOS-Actief JO10-1 Zeeburgia JO10-3
30 okt 9:00 Koedijk JO9-1 Zeeburgia JO9-2
30 okt 9:45 Zeeburgia JO10-1 KFC JO10-1
30 okt 9:45 Zeeburgia JO9-1 VVC fc JO9-1
30 okt 9:45 Zeeburgia MO15-1 Westzaan MO15-1
30 okt 10:00 Zeeburgia JO13-5 AGB JO13-2
30 okt 10:00 Meern De MO13-3 Zeeburgia MO13-2
30 okt 10:00 Hooglanderveen MO11-1 Zeeburgia MO11-1
30 okt 10:15 Zeeburgia JO13-2 Abcoude fc JO13-1
30 okt 10:30 OSV JO11-1 Zeeburgia JO11-3
30 okt 10:45 Alphense Boys JO14-1 Zeeburgia JO14-1
30 okt 11:00 Zeeburgia MO17-1 AFC IJburg MO17-1
30 okt 11:30 DCG Rksv JO16-1 Zeeburgia JO16-1
30 okt 11:30 AS'80 JO11-6 Zeeburgia JO11-4
30 okt 11:45 Zeeburgia 5 WV-HEDW 19
30 okt 12:15 Zeeburgia JO15-1 Koninklijke HFC JO15-1
30 okt 12:30 Diemen sv. JO13-2 Zeeburgia JO13-6
30 okt 12:45 Hillegom sv JO15-1 Zeeburgia JO15-2
30 okt 13:00 AFC Ajax JO13-1 Zeeburgia JO13-1
30 okt 13:00 Zeeburgia VR1 WV-HEDW VR4
30 okt 13:45 WV-HEDW 7 Zeeburgia 2
30 okt 14:00 Zeeburgia JO17-1 Quick JO17-1
30 okt 14:15 Zeeburgia 1 AFC IJburg 1
30 okt 14:30 Diemen sv. 4 Zeeburgia 4
30 okt 15:00 Zeeburgia 3 WV-HEDW 10
30 okt 15:00 DEM (RKVV) JO19-1 Zeeburgia JO19-1
30 okt 15:15 WV-HEDW 20 Zeeburgia 6
30 okt 15:30 FC Emmen JO18-1 Zeeburgia JO18-1
30 okt 15:30 Dijk De asv JO17-1 Zeeburgia JO17-2
30 okt 16:15 Zeeburgia 8 TABA afc 5
30 okt 16:15 Wartburgia asv 5 Zeeburgia 9
30 okt 16:15 Zeeburgia O21-1 VVV-Venlo O21
30 okt 17:00 Zeeburgia 7 WV-HEDW 18
31 okt 9:00 AS'80 JO15-4 (zon) Zeeburgia JO15-3 (zon)
31 okt 9:45 Zeeburgia JO15-2 (zon) DCG Rksv JO15-1 (zon)
31 okt 10:00 ASC De Volewijckers 2 (zon) Zeeburgia 13 (zon)
31 okt 11:30 Waterwijk asc 2 (zon) Zeeburgia 7 (zon)
31 okt 11:45 Zeeburgia 5 (zon) Kampong 8 (zon)
31 okt 11:45 Zeeburgia JO15-1 (zon) DSS JO15-1 (zon)
31 okt 12:00 RODA '23 Rksv 3 (zon) Zeeburgia 2 (zon)
31 okt 12:00 JOGA Fortius asv 3 (zon) Zeeburgia 9
31 okt 13:00 Sporting Martinus 4 Zeeburgia 8
31 okt 13:15 SDZ 8 (zon) Zeeburgia 12 (zon)
31 okt 14:00 Zeeburgia 4 (zon) TOG 3 (zon)
31 okt 14:00 Zeeburgia 6 (zon) Geinburgia sv. 2 (zon)
31 okt 14:00 FC Weesp 3 Zeeburgia 11
31 okt 14:00 Ouderkerk sv. 6 (zon) Zeeburgia 14 (zon)
31 okt 14:00 Zeeburgia JO19-1 DSS JO19-1
31 okt 14:15 AFC IJburg JO17-1 (zon) Zeeburgia JO17-1 (zon)
31 okt 14:30 JOGA Fortius asv 4 (zon) Zeeburgia 10 (zon)
31 okt 15:30 SDZ 5 Zeeburgia 3
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!