Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Jongens

Jongens

Update 11 september 2021


Hoofd Opleiding    
Mike Kolf 06-51690255 hoofdopleiding@zeeburgia.nl 
     
Hoofd Operationele Zaken    
Roger Karamat Ali 06-22784750 roger@zeeburgia.nl
     
Coördinatoren    
O16/O19 Ruud Stootman 06-11602110
O12/O15 Randy Esajas 06-15634032
O10/O11 Enrico Kolf 06-12907788
O8/O9 Patrick de Braij 06-41780830
O6/O7 Dennis Fer 06-29892740
Meiden Johnneten Boerleider 06-11734623
     
Trainers    
O21 Mobiel e-mail
Maceo Rigters 06-85179401 maceorigters@hotmail.com
O19-1    
Ayoub Zagdoud 06-53693335 ayoub.zagdoud@gmail.com
O18    
Fred Benson 06-55154868 fbenson@live.nl
O19-1z    
Marlon Dijksteel 06-43967132 m.r.dijksteel@chello.nl
O17-1    
Enrico Kolf 06-12907788 enrico_angelo@live.nl
O17-2    
Enzo Maria 06-52717204 hajmaria@hotmail.com
O17-1 Zondag    
Richie Starke 06-48236702 erichestarke@hotmail.com
O16-1    
Tim Kraaij 06-34379711 thjk_boy@hotmail.com
O15-1    
Deniz Aslan 06-50260844 denizaslan9@hotmail.com
O15-2    
Thierry Musquet +33626263646 titigwadamus@hotmail.fr
O15-1z    
Sinan Abostanli 06-40451335 sinan--a@hotmail.nl
O15-2z (O14-1z)    
Bas van Gent 06-23109883 bas_vangent@gltrecords.nl
O15-3z (O15-2z)    
Kamal Ahmedin 06-38155300 kamal.ahmedin@gmail.com
O14-1    
Pablo Yarbasan 06-30718315 pablofranka@hotmail.com
O13-1    
Ismail Amezian 06-57837416 i_amezian@live.nl
O13-2    
Delano Pengel 06-38146907 lano96.dp@gmail.com
O13-3 (O12-1 - 11x11)    
Sergio Alken 06-55198670 sergio.alken@gmail.com
O13-4 (O12-2 - 11x11)    
Patrick de Braij 06-41780830 tajjirie@hotmail.com
O13-5 (O13-3)    
Mick de Vree 06-53593851 mickdevree9@gmail.com
O13-6 (O12-3 - 11x11)    
Steve Bunsee 06-17709165 trainerchino.1@gmail.com
O13-7 (O13-4)    
Rolando Philips 06-55732414 jah_rolo73@yahoo.com
O12-1 (O11-1 - 8x8)    
Dennis Fer 06-29892740 denndelivio@hotmail.com
O11-1 (O11-2)    
Fernando Liefde 06-16682241 ferry716@hotmail.com
O11-2 (O11-3)    
Faize el Khadri 06-14300430 faize_6@hotmail.com
O11-3 (O10-1)    
Marlon Dijksteel 06-43967132 m.r.dijksteel@chello.nl
O11-4 (O11-4)    
Joep Vervoort 06-44252769 joeptverv@gmail.com
O10.1 (O10.2)    
Youness Afantrous 06-21580043 marocstar2010@hotmail.com
O10.2 (O10.3)    
German Choque 06-55217953 g.choque.m@hotmail.com
O10.3 (O10.4)    
Faize el Khadri 06-14300430 faize_6@hotmail.com
O9.1    
Patrick de Bray 06-41780830 tajjirie@hotmail.com
O9.2    
Suhail Louisa 06-59054758 s.louisa@live.nl
O9.3    
Ryan Soekha 06-42552289 25ryan09@gmail.com
O9.4    
Giorgio Sitanala 06-38130143 giorgiositanala@gmail.com
O8.1    
Felipe Jaramillo Arcila 06-40037138 jfarcila83@gmail.com
O8.2    
Suhail Louisa 06-59054758 s.louisa@live.nl
O8.3    
Adam Oktay 06-24508032 adambij@hotmail.com
O8.4    
Natascha Goodett 06-22565499 ngoodett15@hotmail.com
O7.1 t/m 07.4    
Winston Eelst e.a. 06-87843792 winstoneelst@gmail.com
     
Keeperstrainers    
Aziz Acharrab 06-21552619 azizacharrab@gmail.com
Gino van Luijn 06-37567031 ginovl1@outlook.com
     
Talentteam    
Enrico Kolf 06-12907788 enrico_angelo@live.nl
Louis Wekker 06-30019525 louiswekker@hotmail.com
     
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!