Cookie beleid AVV Zeeburgia

De website van AVV Zeeburgia is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Jongens

Jongens

Update 28/10 2023      
       
       
Hoofd Opleiding      
Mike Kolf 06-51690255 hoofdopleiding@zeeburgia.nl   
       
Hoofd Operationele Zaken    
Roger Karamat Ali 06-22784750 roger@zeeburgia.nl  
       
Coördinatoren      
O16/O19 Ruud Stootman 06-11602110  
O12/O15 Enrico Kolf 06-12907788  
O10/O11 Abdel el Gourari 06-20106662  
O8/O9 Patrick de Braij 06-41780830  
O6/O7 Steve Bunsee 06-17709165  
Meiden Marlon Dijksteel 06-43967132  
       
Teams Trainers Telefoonnummer E-mail
O23 Adnan Safak 06-16883690 safakadnan@gmail.com
O21 Maceo Rigters 06-85179401 maceorigters@hotmail.com
O19-1 Richie Starke 06-48236702 erichestarke@hotmail.com
O18 Rafael Cruz  06-85674067 rdelacruzsosa@outlook.com
O17-1 Enrico Kolf 06-12907788 enrico_angelo@live.nl
O17-2 Enzo Maria 06-52717204 hajmaria@hotmail.com
O17-3 Sergio Alken 06-55198670 sergio.alken@gmail.com
O17-1zon Rolando Philips 06-55732414 jah_rolo73@yahoo.com
O16-1 Sinan Albostanli 06-40451335 sinan--a@hotmail.nl
O15-1 Yener Deveciolu 06-53422826 yener1000@live.nl
O15-2 Patryk Gajda -723910675 pgajda2002@gmail.com
O15-3 Johnneten Boerleider 06-11734623 johnneten_jb@hotmail.com
O15-1zon Ecevit Kiziler 06-10137040 relizike@protonmail.com 
O15-2zon Kamal Ahmedin 06-38155300 kamal.ahmedin@gmail.com
O14-1 Tjasé Slijngard 06-57742323 tjase020@gmail.com
O13-1 Delano Pengel 06-53693335 lano96.dp@gmail.com
O13-2 Bas van Gent 06-23109883 basinamerika@hotmail.com
O13-3 (O12-1) Winston Eelst 06-87843792 winstoneelst@gmail.com
O13-4 (O12-2) Dennis Fer 06-29892740 denndelivio@hotmail.com
O13-5 (O13-3) Nordin Hmimou 06-52648999 N_hminou@live.nl
O13-6 (O12-3) Steve Bunsee 06-17709165 trainerchino.1@gmail.com
O13-7 (O13-4) Rolando Philips 06-55732414 jah_rolo73@yahoo.com
O12-1 (O11-1) Marlon Dijksteel 06-43967132 m.r.dijksteel@chello.nl
O11-1 Fernando Liefde 06-16682241 ferry716@hotmail.com
O11-2 Joep Vervoort 06-44252769 joeptverv@gmail.com 
O11-3 (O10-1) Felipe Jaramillo Arcila 06-40037138 jfarcila83@gmail.com
O11-4 Youness Afantrous 06-87359379 marocstar2010@hotmail.com 
O10-1 Suhail Louisa 06-59054758 s.louisa@live.nl 
O10-2 Denzel Kroes 06-49650993 denzel_kroes@hotmail.com
O10-3 Giorgio Sitanala 06-42552289 giorgiositanala@gmail.com
O9-1 Patrick de Bray 06-41780830 tajjirie@hotmail.com
O9-2      
O9-3      
O9-4 Thijs van den Wall Bake 06-24139500 thijsbake@me.com
O8-1 Winston Eelst 06-87843792 winstoneelst@gmail.com
O8-2 German Choque 06-55217953 g.choque.m@hotmail.com
O8-3 Omar  Berkan 06-42408236 omar_berkan85@hotmail.com
O8-4 Suhail Louisa 06-27896941 s.louisa@live.nl
O7-1 Winston Eelst 06-87843792 winstoneelst@gmail.com
O7-2 Sunny Singh 06-25286087 sunny.singh@live.nl 
O7-3 Anoniem   ngoodett15@hotmail.com
O7-4 Yanick Finsy 06-27861126 yanickfinsy@gmail.com
O7-5      
       
  Keeperstrainers    
  Aziz Acharrab 06-21552619 azizacharrab@gmail.com
       
  Talentteam    
  Enrico Kolf 06-12907788 enrico_angelo@live.nl
  Louis Wekker 06-30019525 louiswekker@hotmail.com
  Felipe Jaramillo Arcila 06-40037138 jfarcila83@gmail.com
  Adnan Safak 06-16883690 safakadnan@gmail.com
  Randy Esajas 06-15634032 r.esajas@icloud.com



Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!