Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Bestuur & commissies

Bestuur & commissies

Organogram gehele vereniging

 

Zie hier het totale organogram van Zeeburgia.

Bestuursleden & portefeuilles

 

Voorzitter: Marianne van Leeuwen
Voorzitterstaken, commercie & events, Zeeburgia community
voorzitter@zeeburgia.nl - 06 46440238

Secretaris: Rodney Orzeszek
Correspondentie, jaarplanning, administratie, wedstrijdsecretariaat (uitgevoerd door verenigingsmanager, zie hieronder)
secretaris@zeeburgia.nl - 06 516 199 22

Penningmeester: Nabil Laghrich
Financiën, Voetbalacademie                                                     
penningmeester@zeeburgia.nl - 06 239 170 54

Algemeen bestuurslid: Huub Wilbrink
Vice-voorzittertaken, communicatie, recreatieteams senioren, transfers- en opleidingsvergoedingen (training compensation & solidarity mechanism)
huub@zeeburgia.nl - 06 213 934 93

Algemeen bestuurslid: Maureen Dompig     
Voetbalacademie, kleding, festiviteiten
maureen@zeeburgia.nl 06 226 745 55

Algemeen bestuurslid: Erny Kort
Huiswerkbegeleiding, tuchtzaken, stages/stagiaires
erny@zeeburgia.nl - 06 137 853 08

Algemeen bestuurslid: Saïd Amallah
Facilitaire zaken: kantine, onderhoud & schoonmaak, buitenruimte
said@zeeburgia.nl - 06 488 934 77

Algemeen bestuurslid: Robert Roosenstein
Facilitaire zaken: pand & schoonmaak, kantine, trainingsmateriaal, commercie & events
robert@zeeburgia.nl - 06 538 456 90

Verenigingsmanager

 

António Dias de Oliveira    

  vm@zeeburgia.nl - 06 533 870 13  
- Facilitaire zaken: oa gebouw, velden, klein onderhoud                                                                   
   facilitairezaken@zeeburgia.nl - 06 533 870 13
- Ledenadministratie: In-/uitschrijven leden, innen contributie
   ledenadministratie@zeeburgia.nl - 06 533 870 13
- Wedstrijdzaken: wedstrijdplanning & wedstrijdsceretariaat
   wedstrijdzaken@zeeburgia.nl

Commissies

Kascommissie

  • Daniël Jellema & Vincent de Jong

Vertrouwenspersoon

Jeugd

  • Roela Braamhorst, Renata van Es, Jennifer de Vries, Saïd Aharchoui

Tuchtzaken

Scheidsrechters

  • Voorzitter: Abdel Kaddour
  • Leden: Rally Rijkschroeff, Daniël Jellema, Daniëlle Holshuijsen

Huiswerkbegeleiding

Sponsoring

Senioren recreatie

  • Casper Seinen, Eyup Yagmur, Eric Schuit, Antonio Dias, Martin Amatredjo
  • Zie het senioren recreatie onderdeel op de website

Communicatie

  • Jordin Keizer (stagiair), Marith Baltus (stagiair)

Klachtencommissie

Overig

 

Zie hieronder verwijzingen naar de contactgegevens van:

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!