Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
10 sep 21.05 Golden Stars FC 5 (zaal) Zeeburgia 4 (zaal) be 3-4
15 sep 20.10 Zeeburgia 4 (zaal) ASC De Volewijckers 1 (zaal) co 2-4
22 sep 21.55 Golden Stars FC 4 (zaal) Zeeburgia 4 (zaal) co 3-3
27 sep 21.05 Amstelglorie 1 (zaal) Zeeburgia 4 (zaal) co 2-9
06 okt 22.00 Zeeburgia 4 (zaal) Germaan/De Eland asv 1 (zaal) co 2-4
12 okt 21.55 Plein83 12 (zaal) Zeeburgia 4 (zaal) co 3-8
20 okt 21.55 Zeeburgia 4 (zaal) vv Zwanenburg 2 (zaal) be 3-0
27 okt 22.00 Zeeburgia 4 (zaal) Plein83 4 (zaal) co 7-4
02 nov 21.55 Exstudiantes Amsterdam 1 (zaal) Zeeburgia 4 (zaal) co 3-4
10 nov 21.05 TOB Rksv 11 (zaal) Zeeburgia 4 (zaal) co 1-6
15 nov 21.50 Zeeburgia 4 (zaal) Vedette zvv / De Remise 6 (zaal) be -
18 nov 22.00 Etyfoor 3 (zaal) Zeeburgia 4 (zaal) co 3-5
24 nov 22.00 Zeeburgia 4 (zaal) Amstelglorie 1 (zaal) co 6-3
09 feb 21.05 ASC De Volewijckers 1 (zaal) Zeeburgia 4 (zaal) co 5-4
14 feb 20.10 Zeeburgia 4 (zaal) Maccabi 1 (zaal) co 8-6
02 mrt 21.05 TOB Rksv 12 (zaal) Zeeburgia 4 (zaal) co 5-3
09 mrt 19.15 Zeeburgia 4 (zaal) Golden Stars FC 4 (zaal) co 5-5
14 mrt 21.05 Germaan/De Eland asv 1 (zaal) Zeeburgia 4 (zaal) co 8-9
23 mrt 20.10 Zeeburgia 4 (zaal) Plein83 12 (zaal) co -
29 mrt 20.10 Plein83 4 (zaal) Zeeburgia 4 (zaal) co 6-4
06 apr 22.00 Zeeburgia 4 (zaal) Exstudiantes Amsterdam 1 (zaal) co 6-2
12 apr 21.55 TOB Rksv 10 (zaal) Zeeburgia 4 (zaal) co 7-6
20 apr 20.10 Zeeburgia 4 (zaal) TOB Rksv 11 (zaal) co 5-7
26 apr 21.05 Zeeburgia 4 (zaal) Plein83 12 (zaal) co 6-5
29 apr 20.10 asv LEBO 4 (zaal) Zeeburgia 4 (zaal) co 4-4
11 mei 22.00 Zeeburgia 4 (zaal) TOB Rksv 10 (zaal) co 2-6
18 mei 20.10 Zeeburgia 4 (zaal) asv LEBO 4 (zaal) co -
23 mei 21.55 Zeeburgia 4 (zaal) TOB Rksv 12 (zaal) co -
30 mei 21.00 Maccabi 1 (zaal) Zeeburgia 4 (zaal) co -
08 jun 20.10 Zeeburgia 4 (zaal) Etyfoor 3 (zaal) co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!