Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Bestuur

Bestuur



Bestuursleden & portefeuilles

Voorzitter: Marianne van Leeuwen
Voetbalacademie, commercie
voorzitter@zeeburgia.nl - 06 46440238


Secretaris: Rodney Orzeszek
Verslaglegging, archivering, representatie, wedstrijdzaken (uitgevoerd door verenigingsmanager, zie hieronder)
secretaris@zeeburgia.nl - 06 516 199 22

Penningmeester: Nabil Laghrich
Financiën                                                     
penningmeester@zeeburgia.nl - 06 239 170 54

Algemeen bestuurslid: Huub Wilbrink
Vice-voorzitter, communicatie, recreatieteams senioren, voetbalacademie, transfers- en opleidingsvergoedingen (training compensation & solidarity mechanism), evenementen/verhuur
communicatie@zeeburgia.nl & recreatiesenioren@zeeburgia.nl - 06 213 934 93

Algemeen bestuurslid: Maureen Dompig           
Kleding & trainingsmateriaal, huisstijl
maureen@zeeburgia.nl 06 226 745 55

Algemeen bestuurslid: Erny Kort
Huiswerkbegeleiding, gedragscommissie, tuchtzaken, stages/stagiaires
erny@zeeburgia.nl - 06 137 853 08

Algemeen bestuurslid: Saïd Amallah
Facilitaire zaken: kantine, onderhoud & schoonmaak, buitenruimte
said@zeeburgia.nl - 06 488 934 77


Verenigingsmanager

António Dias de Oliveira    

  vm@zeeburgia.nl - 06 533 870 13  
- Facilitaire zaken: oa gebouw, velden, klein onderhoud                                                                   
   facilitairezaken@zeeburgia.nl - 06 533 870 13
- Ledenadministratie: In-/uitschrijven leden, innen contributie
   ledenadministratie@zeeburgia.nl - 06 533 870 13
- Wedstrijdzaken: wedstrijdplanning & wedstrijdsceretariaat
   wedstrijdzaken@zeeburgia.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!