Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
3 dec 8:30 Zeeburgia JO12-1 VVA/Spartaan JO12-1
3 dec 8:30 Zeeburgia JO11-1 AFC 34 JO11-2
3 dec 8:30 ASC De Volewijckers JO11-1 Zeeburgia JO11-2
3 dec 8:30 Zeeburgia JO11-4 WV-HEDW JO11-2
3 dec 8:30 Zeeburgia JO9-1 WV-HEDW JO9-1
3 dec 8:30 Zeeburgia JO9-4 FC Amsterdam JO9-1
3 dec 8:30 Zeeburgia JO8-1 AS'80 JO8-1
3 dec 8:30 Zeeburgia JO8-3 AMVJ JO8-1
3 dec 8:30 DWS afc JO7-1 Zeeburgia JO7-1
3 dec 8:30 Zeeburgia JO7-2 HBOK JO7-1
3 dec 8:30 Zeeburgia MO13-2 BFC MO13-1
3 dec 8:45 Dijk De asv JO9-3 Zeeburgia JO9-3
3 dec 8:45 Volendam (rkav) JO8-3 Zeeburgia JO8-2
3 dec 8:45 Amstelveen/Heemraad JO7-1 Zeeburgia JO7-3
3 dec 8:50 Zeeburgia JO7-1 SV Rood-Wit Zaanstad JO7-1
3 dec 8:50 Wartburgia asv JO7-1 Zeeburgia JO7-2
3 dec 9:00 Ouderkerk sv. JO13-1 Zeeburgia JO13-7
3 dec 9:00 AMVJ JO10-1 Zeeburgia JO10-2
3 dec 9:00 DWS afc JO7-2 Zeeburgia JO7-4
3 dec 9:05 Zeeburgia JO7-3 SCW JO7-1
3 dec 9:10 Real Sranang sv. JO7-1 Zeeburgia JO7-1
3 dec 9:10 Zeeburgia JO7-2 Atletico Club Amsterdam JO7-1
3 dec 9:20 Amstelveen/Heemraad JO7-2 Zeeburgia JO7-4
3 dec 9:25 Real Sranang sv. JO7-2 Zeeburgia JO7-3
3 dec 9:30 Zeeburgia JO10-3 AS'80 JO10-8
3 dec 9:40 Zeeburgia JO7-4 ASV Blauw-Wit JO7-1
3 dec 9:45 Soest SO JO10-1 Zeeburgia JO10-1
3 dec 10:00 Zeeburgia JO13-1 FC Utrecht JO13-1
3 dec 10:00 Zeeburgia JO13-2 FC Amsterdam JO13-1
3 dec 10:00 ASC De Volewijckers JO13-2 Zeeburgia JO13-5
3 dec 10:15 Zouaven (de) JO9-1 Zeeburgia JO9-2
3 dec 10:30 DVVA csv. 10 Zeeburgia 7
3 dec 10:30 Zeeburgia JO13-3 Abcoude fc JO13-1
3 dec 11:15 Abcoude fc JO8-2 Zeeburgia JO8-4
3 dec 11:15 Always Forward MO13-1 Zeeburgia MO13-1
3 dec 11:30 Almere FC JO9-4 Zeeburgia MO9-1
3 dec 11:45 Zeeburgia JO14-1 SDZ JO14-1
3 dec 12:00 Zeeburgia 2 CSW 3
3 dec 12:00 Zeeburgia JO15-1 PEC Zwolle JO15-1
3 dec 12:00 WV-HEDW O23-1 Zeeburgia O23-1
3 dec 12:15 Dijk De asv VR1 Zeeburgia VR1
3 dec 12:30 AFC O21 Zeeburgia O21-1
3 dec 13:00 Hercules O18 Zeeburgia JO18-1
3 dec 13:30 Zeeburgia JO13-6 WV-HEDW JO13-5
3 dec 13:30 DSS JO11-1 Zeeburgia JO11-3
3 dec 13:30 Zeeburgia MO15-1 Marken sv. MO15-1
3 dec 14:00 Zeeburgia 3 TOS-Actief 2
3 dec 14:00 Zeeburgia JO17-1 Alexandria'66 JO17-1
3 dec 14:30 Kadoelen sv. 1 Zeeburgia 1
3 dec 15:15 Zeeburgia MO17-1 Koninklijke HFC MO17-1
3 dec 16:00 Zeeburgia 6 DVVA csv. 9
3 dec 16:15 Zeeburgia JO16-1 Quick Boys JO16-1
3 dec 17:15 Zeeburgia JO17-2 Hillegom sv JO17-1
3 dec 17:15 Kolping Boys JO15-1 Zeeburgia JO15-2
3 dec 17:30 DVVA csv. 8 Zeeburgia 4
3 dec 18:00 Zeeburgia JO19-1 RODA '23 Rksv JO19-1
4 dec 10:00 Zeeburgia JO19-1 (zon) KDO sv JO19-1 (zon)
4 dec 10:00 Zeeburgia JO15-3 (zon) Buitenboys sc. JO15-2 (zon)
4 dec 10:30 FC Amsterdam JO15-1 (zon) Zeeburgia JO15-1 (zon)
4 dec 10:30 Diemen sv. JO15-1 (zon) Zeeburgia JO15-2 (zon)
4 dec 11:00 HBC JO17-1 (zon) Zeeburgia JO17-1 (zon)
4 dec 11:30 FIT avv 3 (zon) Zeeburgia 5 (zon)
4 dec 11:30 FIT avv 5 (zon) Zeeburgia 12 (zon)
4 dec 11:45 Zeeburgia 13 (zon) CTO '70 vv 3 (zon)
4 dec 12:00 Zeeburgia 2 (zon) SV Overvecht/De Dreef 2 (zon)
4 dec 13:15 Zeeburgia 4 (zon) UNO vv 2 (zon)
4 dec 14:00 Zeeburgia 11 (zon) JOS Watergraafsmeer 5 (zon)
4 dec 14:00 Meteoor De sv. 3 (zon) Zeeburgia 14 (zon)
4 dec 14:15 Zeeburgia VR1 (zon) GeuzenMiddenmeer VR2 (zon)
4 dec 14:30 FIT avv 4 (zon) Zeeburgia 7 (zon)
4 dec 15:00 TABA afc 5 (zon) Zeeburgia 15 (zon)
4 dec 15:15 Zeeburgia 8 (zon) Geinburgia sv. 3 (zon)
4 dec 16:15 Zeeburgia 10 (zon) KFC 3 (zon)
4 dec 16:30 Zeeburgia 9 (zon) JOS Watergraafsmeer 4 (zon)
6 dec 20:00 Zeeburgia O23-1 RODA '23 Rksv O23-1
7 dec 21:50 Atletico Club Amsterdam 7 (zaal) Zeeburgia 5 (zaal)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!