Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde Groep 2 01

Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde Groep 2 01

Team G P
1 Argon 3 (zaal) 1 3
2 Hillegom sv 2 (zaal) 1 3
3 UNO vv 2 (zaal) 1 3
4 DVS Haarlem 2 (zaal) 1 3
5 Os Lusitanos 8 (zaal) 1 3
6 Atletico Club Amsterdam 4 (zaal) 1 3
7 Vedette zvv / De Remise 2 (zaal) 1 3
8 Golden Stars FC 3 (zaal) 1 3
9 Olympia Haarlem 1 (zaal) 1 3
10 Golden Stars FC 9 (zaal) 1 3
11 VVC fc 1 (zaal) 1 3
12 Golden Stars FC 4 (zaal) 1 3
13 Vedette zvv / De Remise 6 (zaal) 1 3
14 RKAVIC 2 (zaal) 1 3
15 Demi Sport 3 (zaal) 1 3
16 Amsterdamsche Footballclub Ares 1 (zaal) 1 3
17 DCG Rksv 4 (zaal) 1 3
18 Atletico Club Amsterdam 2 (zaal) 1 3
19 Atletico Club Amsterdam 6 (zaal) 1 3
20 Zekveld Sport 1 (zaal) 1 3
21 Ziekenhuis Amstelveen zvv 5 (zaal) 1 3
22 AZV (Amstelveen) 1 (zaal) 1 3
23 ASC De Volewijckers 2 (zaal) 1 3
24 Olympia Haarlem 2 (zaal) 1 3
25 TOB Rksv 6 (zaal) 1 3
26 DVVA csv. 2 (zaal) 1 3
27 DCG Rksv 3 (zaal) 1 3
28 Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 6 (zaal) 1 3
29 VSV 2 (zaal) 1 3
30 Hillegom sv 1 (zaal) 1 3
31 Zeeburgia 4 (zaal) 1 3
32 Hertha 2 (zaal) 1 3
33 Olympia Haarlem 8 (zaal) 1 3
34 Plein83 4 (zaal) 1 3
35 RKAVIC 5 (zaal) 1 3
36 TOB Rksv 13 (zaal) 1 3
37 Plein83 5 (zaal) 1 3
38 DEVO'58 4 (zaal) 1 3
39 TOB Rksv 22 (zaal) 1 3
40 TOB Rksv 29 (zaal) 1 3
41 Atletico Club Amsterdam 8 (zaal) 1 3
42 ABN AMRO z.v.c. 3 (zaal) 1 3
43 ABN AMRO z.v.c. 6 (zaal) 1 3
44 ZVS/De Stal 3 (zaal) 1 3
45 TOB Rksv 10 (zaal) 1 3
46 ASV Blauw-Wit 2 (zaal) 1 3
47 Olympia Haarlem 5 (zaal) 1 3
48 Argon 4 (zaal) 0 0
49 ASC De Volewijckers 1 (zaal) 0 0
50 ASV Arsenal 9 (zaal) 0 0
51 asv LEBO 4 (zaal) 0 0
52 AZV (Amstelveen) 3 (zaal) 0 0
53 Demi Sport 2 (zaal) 0 0
54 Dijk De asv 3 (zaal) 0 0
55 Exstudiantes Amsterdam 1 (zaal) 0 0
56 JOS/W'graafsmeer zaal 1 (zaal) 0 0
57 Legmeervogels 2 (zaal) 0 0
58 Olympia Haarlem 10 (zaal) 0 0
59 RKAVIC 4 (zaal) 0 0
60 RKAVIC 8 (zaal) 0 0
61 RKDES 6 (zaal) 0 0
62 VEW 1 (zaal) 0 0
63 vv Zwanenburg 1 (zaal) 0 0
64 TOB Rksv 23 (zaal) 1 0
65 Vedette zvv / De Remise 3 (zaal) 1 0
66 TT/Goodnight 1 (zaal) 1 0
67 Argon 5 (zaal) 1 0
68 RKDES 7 (zaal) 1 0
69 VVGA 2 (zaal) 1 0
70 Pancratius Rksv 1 (zaal) 1 0
71 Real Sranang sv. 2 (zaal) 1 0
72 RKDES 3 (zaal) 1 0
73 TOB Rksv 12 (zaal) 1 0
74 Zaalvoetbal Onze Gezellen 11 (zaal) 1 0
75 ASV Arsenal 3 (zaal) 1 0
76 JOGA Fortius asv 1 (zaal) 1 0
77 TOB Rksv 21 (zaal) 1 0
78 TOB Rksv 9 (zaal) 1 0
79 Atletico Club Amsterdam 3 (zaal) 1 0
80 ASV Blauw-Wit 1 (zaal) 1 0
81 Dijk De asv 4 (zaal) 1 0
82 CTO '70 vv 4 (zaal) 1 0
83 Olympia Haarlem 13 (zaal) 1 0
84 vv Zwanenburg 2 (zaal) 1 0
85 ZVS/De Stal 2 (zaal) 1 0
86 TOB Rksv 8 (zaal) 1 0
87 TOB Rksv 17 (zaal) 1 0
88 Zaalvoetbal Onze Gezellen 6 (zaal) 1 0
89 KDO sv 3 (zaal) 1 0
90 Golden Stars FC 7 (zaal) 1 0
91 RKDES 2 (zaal) 1 0
92 TOB Rksv 28 (zaal) 1 0
93 TOB Rksv 11 (zaal) 1 0
94 Amstelveen/Heemraad 1 (zaal) 1 0
95 CTO '70 vv 3 (zaal) 1 0
96 DCG Rksv 9 (zaal) 1 0
97 Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 3 (zaal) 1 0
98 DEVO'58 5 (zaal) 1 0
99 Olympia Haarlem 4 (zaal) 1 0
100 Maccabi 3 (zaal) 1 0
101 DEVO'58 7 (zaal) 1 0
102 TOB Rksv 25 (zaal) 1 0
103 Atletico Club Amsterdam 7 (zaal) 1 0
104 ZVS/De Stal 1 (zaal) 1 0
105 Parkstad SV 2 (zaal) 1 0
106 DCG Rksv 6 (zaal) 1 0
107 Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 4 (zaal) 1 0
108 Schoten vv. 1 (zaal) 1 0
109 Olympia Haarlem 17 (zaal) 1 0
110 Olympia Haarlem 15 (zaal) 1 0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!