Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
21 sep 20:00 Zeeburgia 3 SVM 2
22 sep 20:00 Zeeburgia 3 (zon) WV-HEDW 10 (zon)
22 sep 21:55 Golden Stars FC 4 (zaal) Zeeburgia 4 (zaal)
24 sep 20:00 Swift 45+1 Zeeburgia 45+1
24 sep 20:00 Buitenboys sc. 35+2 Zeeburgia 35+3
24 sep 20:30 DVVA csv. 35+1 Zeeburgia 35+1
24 sep 20:30 Zeeburgia 45+1 Meteoor De sv. 45+1
24 sep 20:30 Zeeburgia 35+2 Buitenboys sc. 35+4
24 sep 20:30 Zeeburgia 35+3 WV-HEDW 35+2
24 sep 20:55 RKDES 1 (zaal) Zeeburgia 1 (zaal)
24 sep 21:00 Zeeburgia 35+1 WV-HEDW 35+1
24 sep 21:00 TOG 35+1 Zeeburgia 35+3
24 sep 21:30 Swift 35+2 Zeeburgia 35+1
24 sep 21:30 AFC IJburg 45+1 Zeeburgia 45+1
24 sep 21:30 FC Weesp 35+4 Zeeburgia 35+2
24 sep 21:30 Zeeburgia 35+3 FC Weesp 35+1
24 sep 21:55 asv LEBO 9 (zaal) Zeeburgia 5 (zaal)
24 sep 22:00 Zeeburgia 35+1 FC Weesp 35+3
24 sep 22:00 Zeeburgia 45+1 WV-HEDW 45+2
24 sep 22:00 Zeeburgia 35+2 AFC IJburg 35+1
24 sep 22:00 RKAVIC 2 (zaal) Zeeburgia 3 (zaal)
24 sep 22:30 Buitenboys sc. 35+3 Zeeburgia 35+2
25 sep 8:30 Zeeburgia JO12-1 Buitenboys sc. JO12-1
25 sep 8:30 Zeeburgia JO11-3 Sporting Martinus JO11-1
25 sep 8:30 Zeeburgia JO9-1 Waterwijk asc JO9-2
25 sep 8:30 FC Amsterdam JO9-1 Zeeburgia JO9-2
25 sep 8:30 Zeeburgia JO9-4 GeuzenMiddenmeer JO9-1
25 sep 8:30 FC Amsterdam JO8-1 Zeeburgia JO8-1
25 sep 8:30 Zeeburgia JO8-3 Buitenveldert sc. JO8-1
25 sep 8:30 Zeeburgia JO8-4 Buitenveldert sc. JO8-2
25 sep 8:30 Real Sranang sv. JO7-1 Zeeburgia JO7-1
25 sep 8:30 Zeeburgia JO7-2 AS'80 JO7-1
25 sep 8:30 Zeeburgia JO7-3 JOGA Fortius asv JO7-1
25 sep 8:30 Zeeburgia JO7-4 ASV Blauw-Wit JO7-2
25 sep 8:30 Zeeburgia MO13-1 Always Forward MO13-1
25 sep 8:30 Zeeburgia MO11-1 AFC MO11-1
25 sep 8:40 Zeeburgia JO7-1 DWS afc JO7-2
25 sep 8:40 ASV Blauw-Wit JO7-2 Zeeburgia JO7-3
25 sep 8:45 WV-HEDW JO9-2 Zeeburgia JO9-3
25 sep 8:45 ZOB MO13-2 Zeeburgia MO13-2
25 sep 8:50 Real Sranang sv. JO7-1 Zeeburgia JO7-2
25 sep 8:50 Zeeburgia JO7-3 Zeeburgia JO7-4
25 sep 9:00 AS'80 JO7-1 Zeeburgia JO7-1
25 sep 9:00 Zeeburgia JO7-2 DWS afc JO7-2
25 sep 9:00 Zeeburgia JO7-4 ASV Blauw-Wit JO7-1
25 sep 9:10 Zeeburgia JO7-1 Zeeburgia JO7-2
25 sep 9:10 ASV Blauw-Wit JO7-1 Zeeburgia JO7-3
25 sep 9:10 JOGA Fortius asv JO7-1 Zeeburgia JO7-4
25 sep 9:30 DCG Rksv JO14-1 Zeeburgia JO14-1
25 sep 9:45 Zeeburgia JO10-2 Swift JO10-2
25 sep 9:45 Zeeburgia JO10-3 JOGA Fortius asv JO10-2
25 sep 10:00 Zeeburgia JO13-7 CTO '70 vv JO13-1
25 sep 10:00 Zeeburgia JO11-4 Amstelveen/Heemraad JO11-1
25 sep 10:00 TOS-Actief MO15-1 Zeeburgia MO15-1
25 sep 10:15 Zeeburgia JO13-2 IJsselmeervogels JO13-1
25 sep 10:15 Buitenboys sc. JO11-1 Zeeburgia JO11-1
25 sep 10:30 vv Zwanenburg JO11-1 Zeeburgia JO11-2
25 sep 10:30 Waterwijk asc JO8-2 Zeeburgia JO8-2
25 sep 10:45 ASV Arsenal 10 Zeeburgia 9
25 sep 11:00 Zeeburgia JO13-6 Dijk De asv JO13-3
25 sep 11:00 Zeeburgia VR1 JOS Watergraafsmeer VR1
25 sep 11:30 Bloemendaal JO15-1 Zeeburgia JO15-2
25 sep 11:30 Buitenveldert sc. JO13-2 Zeeburgia JO13-5
25 sep 12:00 Zeeburgia JO15-1 DCG Rksv JO15-1
25 sep 12:00 sc Heerenveen JO13-1 Zeeburgia JO13-1
25 sep 12:15 Buitenboys sc. JO13-2 Zeeburgia JO13-4
25 sep 12:30 Waterwijk asc JO18-1 Zeeburgia JO18-1
25 sep 12:45 Zeeburgia JO13-3 Diemen sv. JO13-1
25 sep 12:45 Buitenveldert sc. JO10-1 Zeeburgia JO10-1
25 sep 13:00 GeuzenMiddenmeer 5 Zeeburgia 4
25 sep 13:30 Zeeburgia MO17-1 Delta Sports '95 FC MO17-1
25 sep 14:15 Zeeburgia 1 Overamstel sc. 1
25 sep 14:30 DVS'33 Ermelo JO19-1 Zeeburgia JO19-1
25 sep 14:30 Zeeburgia JO17-1 Hercules JO17-1
25 sep 14:30 KFC JO17-1 Zeeburgia JO17-2
25 sep 15:00 DVVA csv. 4 Zeeburgia 2
25 sep 15:45 Zeeburgia 3 Diemen sv. 3
25 sep 16:00 Kadoelen sv. 4 Zeeburgia 6
25 sep 16:15 Zeeburgia O21-1 FC Den Bosch O21
25 sep 16:45 Zeeburgia 8 VVGA 4
25 sep 17:45 Zeeburgia 7 Meer De sv. 8
25 sep 18:30 Zeeburgia 5 AMVJ 4
26 sep 9:45 Zeeburgia JO15-1 (zon) AS'80 JO15-1 (zon)
26 sep 10:00 Zeeburgia JO15-3 Swift JO15-2
26 sep 11:30 FIT avv 8 (zon) Zeeburgia 12 (zon)
26 sep 11:30 FIT avv 9 (zon) Zeeburgia 13 (zon)
26 sep 11:45 Purmerland 2 (zon) Zeeburgia 2 (zon)
26 sep 11:45 Zeeburgia JO16-1 AFC 34 JO16-1
26 sep 12:00 Atletico Club Amsterdam 3 (zon) Zeeburgia 7 (zon)
26 sep 12:00 VVA/Spartaan JO17-1 (zon) Zeeburgia JO17-1 (zon)
26 sep 12:00 Zeeburgia JO15-2 (zon) AFC JO15-1 (zon)
26 sep 13:30 Zeeburgia 5 (zon) Meer De sv. 5 (zon)
26 sep 14:00 Zeeburgia 6 (zon) Buitenboys sc. 2 (zon)
26 sep 14:00 Ouderkerk sv. 4 (zon) Zeeburgia 11 (zon)
26 sep 14:00 Zeeburgia JO19-1 (zon) HBC JO19-1 (zon)
26 sep 14:30 DRC 2 (zon) Zeeburgia 10 (zon)
26 sep 14:30 Abcoude fc 6 (zon) Zeeburgia 14
26 sep 15:00 Swift 8 (zon) Zeeburgia 3 (zon)
26 sep 15:00 Swift 12 (zon) Zeeburgia 8 (zon)
26 sep 15:00 Sporting Martinus 5 (zon) Zeeburgia 9 (zon)
26 sep 15:40 Zeeburgia 4 (zon) WV-HEDW 6 (zon)
27 sep 20:00 TOB Rksv 18 (zaal) Zeeburgia 5 (zaal)
27 sep 21:05 Amstelglorie 1 (zaal) Zeeburgia 4 (zaal)
1 okt 20:00 Uni-1 Uni-2
1 okt 21:00 Zeeburgia 2 (zaal) Ara Cora Kingdom 2 (zaal)
1 okt 21:05 Hertha 2 (zaal) Zeeburgia 3 (zaal)
2 okt 8:30 AS'80 JO13-2 Zeeburgia JO13-3
2 okt 8:30 Buitenveldert sc. JO12-1 Zeeburgia JO12-1
2 okt 8:30 Zeeburgia JO11-1 Hoofddorp s.v. JO11-2
2 okt 8:30 Zeeburgia JO10-2 WV-HEDW JO10-2
2 okt 8:30 Zeeburgia JO9-4 TABA afc JO9-1
2 okt 8:30 Zeeburgia JO8-1 Kolping Boys JO8-1
2 okt 8:30 Zeeburgia JO8-2 WV-HEDW JO8-1
2 okt 8:30 Koninklijke HFC JO8-2 Zeeburgia JO8-3
2 okt 8:30 Zeeburgia JO7-2 Zeeburgia JO7-1
2 okt 8:30 AFC MO13-1 Zeeburgia MO13-1
2 okt 8:30 Zeeburgia MO13-2 Purmersteijn MO13-1
2 okt 8:40 Zeeburgia JO7-1 Real Sranang sv. JO7-1
2 okt 8:45 WV-HEDW JO8-2 Zeeburgia JO8-4
2 okt 8:45 Meer De sv. MO11-1 Zeeburgia MO11-1
2 okt 8:50 DWS afc JO7-2 Zeeburgia JO7-1
2 okt 8:50 Real Sranang sv. JO7-1 Zeeburgia JO7-2
2 okt 9:00 Zeeburgia JO7-1 AS'80 JO7-1
2 okt 9:00 Zeeburgia JO7-2 DWS afc JO7-2
2 okt 9:10 AS'80 JO7-1 Zeeburgia JO7-2
2 okt 9:20 BFC JO9-2 Zeeburgia JO9-3
2 okt 10:00 Zeeburgia JO13-4 AFC IJburg JO13-2
2 okt 10:00 Zeeburgia JO11-2 AFC JO11-2
2 okt 10:00 Swift JO10-3 Zeeburgia JO10-3
2 okt 10:00 Zeeburgia JO9-1 Hooglanderveen JO9-1
2 okt 10:00 AFC JO9-2 Zeeburgia JO9-2
2 okt 10:15 Zeeburgia JO13-5 Sporting Martinus JO13-2
2 okt 10:30 Waterwijk asc JO10-1 Zeeburgia JO10-1
2 okt 10:30 Zeeburgia JO7-3 ASV Blauw-Wit JO7-2
2 okt 10:30 Zeeburgia JO7-4 JOGA Fortius asv JO7-1
2 okt 10:40 JOGA Fortius asv JO7-1 Zeeburgia JO7-3
2 okt 10:50 Zeeburgia JO7-3 Zeeburgia JO7-4
2 okt 11:00 ASV Arsenal 12 Zeeburgia 5
2 okt 11:00 Wartburgia asv 6 Zeeburgia 8
2 okt 11:00 Elinkwijk JO11-2 Zeeburgia JO11-3
2 okt 11:00 Vlug en Vaardig cvv. JO11-1 Zeeburgia JO11-4
2 okt 11:00 Zeeburgia JO7-4 ASV Blauw-Wit JO7-1
2 okt 11:10 ASV Blauw-Wit JO7-1 Zeeburgia JO7-3
2 okt 11:10 ASV Blauw-Wit JO7-2 Zeeburgia JO7-4
2 okt 11:30 TOS-Actief JO13-1 Zeeburgia JO13-6
2 okt 12:00 Zeeburgia JO17-2 DVS'33 Ermelo JO17-1
2 okt 12:00 Koninklijke HFC JO15-1 Zeeburgia JO15-1
2 okt 12:00 Zeeburgia JO14-1 Alphense Boys JO14-1
2 okt 12:00 Zeeburgia JO13-1 AFC Ajax JO13-1
2 okt 12:20 VVIJ MO17-1 Zeeburgia MO17-1
2 okt 12:30 GeuzenMiddenmeer 3 Zeeburgia 3
2 okt 12:30 TABA afc JO13-2 Zeeburgia JO13-7
2 okt 12:45 TABA afc 6 Zeeburgia 7
2 okt 13:30 WV-HEDW JO13-1 Zeeburgia JO13-2
2 okt 14:00 Zeeburgia 2 Overbos sv. 2
2 okt 14:00 Zeeburgia JO18-1 FC Emmen JO18-1
2 okt 14:00 Zeeburgia MO15-1 WV-HEDW MO15-1
2 okt 14:30 GeuzenMiddenmeer 1 Zeeburgia 1
2 okt 14:30 Quick JO17-1 Zeeburgia JO17-1
2 okt 15:00 VVV-Venlo O21 Zeeburgia O21-1
2 okt 15:45 Zeeburgia 6 Only Friends 2JM
2 okt 16:15 Zeeburgia 4 Swift 10
2 okt 16:15 Zeeburgia JO19-1 DEM (RKVV) JO19-1
2 okt 16:40 GeuzenMiddenmeer VR4 Zeeburgia VR1
2 okt 17:45 Zeeburgia 9 Swift 12
3 okt 9:00 Koninklijke HFC JO15-2 (zon) Zeeburgia JO15-2 (zon)
3 okt 9:30 Abcoude fc JO15-1 Zeeburgia JO15-3
3 okt 9:45 Zeeburgia JO17-1 (zon) Buitenveldert sc. JO17-1 (zon)
3 okt 9:45 Zeeburgia JO15-2 SDZ JO15-1
3 okt 10:30 Swift 10 (zon) Zeeburgia 5 (zon)
3 okt 11:30 Zeeburgia 2 (zon) SV Rood-Wit Zaanstad 2 (zon)
3 okt 11:30 AFC IJburg JO15-1 (zon) Zeeburgia JO15-1 (zon)
3 okt 11:45 Zeeburgia JO16-1 DCG Rksv JO16-1
3 okt 13:00 Sporting Martinus JO19-1 (zon) Zeeburgia JO19-1 (zon)
3 okt 13:30 Zeeburgia 7 (zon) WV-HEDW 9 (zon)
3 okt 13:30 Zeeburgia 9 (zon) GeuzenMiddenmeer 4 (zon)
3 okt 13:30 Zeeburgia 11 (zon) Forza Almere 3 (zon)
3 okt 14:30 Swift 9 (zon) Zeeburgia 4 (zon)
3 okt 14:30 FIT avv 5 (zon) Zeeburgia 6 (zon)
3 okt 15:30 Zeeburgia 3 (zon) SV Rood-Wit Zaanstad 3 (zon)
3 okt 15:30 Zeeburgia 8 (zon) NFC 4 (zon)
3 okt 15:30 Zeeburgia 10 (zon) GeuzenMiddenmeer 5 (zon)
3 okt 17:30 Zeeburgia 12 (zon) OSC 5 (zon)
3 okt 17:30 Zeeburgia 13 (zon) Pancratius Rksv 7 (zon)
3 okt 17:30 Zeeburgia 14 ASV Arsenal 11 (zon)
5 okt 18:00 FC Utrecht JO13-1 Zeeburgia JO13-1
5 okt 21:55 Zeeburgia 5 (zaal) AZV (Amstelveen) 2 (zaal)
6 okt 21:00 Ara Cora Kingdom 3 (zaal) Zeeburgia 1 (zaal)
6 okt 22:00 Zeeburgia 4 (zaal) Germaan/De Eland asv 1 (zaal)
8 okt 20:00 Zeeburgia 35+1 FC Weesp 35+3
8 okt 20:00 Parkstad SV 1 (zaal) Zeeburgia 2 (zaal)
8 okt 20:00 Zeeburgia 35+2 Buitenboys sc. 35+4
8 okt 20:00 Buitenboys sc. 35+2 Zeeburgia 35+3
8 okt 20:30 WV-HEDW 35+1 Zeeburgia 35+1
8 okt 20:30 Swift 45+1 Zeeburgia 45+1
8 okt 20:30 Zeeburgia 35+3 TOG 35+1
8 okt 21:00 Zeeburgia 35+1 Swift 35+2
8 okt 21:00 Zeeburgia 45+1 AFC IJburg 45+1
8 okt 21:00 AFC IJburg 35+1 Zeeburgia 35+2
8 okt 21:00 FC Weesp 35+1 Zeeburgia 35+3
8 okt 21:30 WV-HEDW 45+2 Zeeburgia 45+1
8 okt 21:30 Zeeburgia 35+2 Buitenboys sc. 35+3
8 okt 21:30 Zeeburgia 35+3 WV-HEDW 35+2
8 okt 22:00 DVVA csv. 35+1 Zeeburgia 35+1
8 okt 22:00 Zeeburgia 45+1 Meteoor De sv. 45+1
8 okt 22:00 FC Weesp 35+4 Zeeburgia 35+2
9 okt 8:30 FC Amsterdam JO13-3 Zeeburgia JO13-4
9 okt 8:30 Zeeburgia JO12-1 Waterwijk asc JO12-1
9 okt 8:30 Zeeburgia JO11-3 Maarssen JO11-2
9 okt 8:30 Zeeburgia JO9-2 WV-HEDW JO9-1
9 okt 8:30 Zeeburgia JO9-3 Buitenboys sc. JO9-1
9 okt 8:30 Zeeburgia JO8-1 AFC 34 JO8-1
9 okt 8:30 Zeeburgia JO8-4 Dijk De asv JO8-1
9 okt 8:45 FC Aalsmeer JO8-1 Zeeburgia JO8-3
9 okt 8:45 WV-HEDW MO13-1 Zeeburgia MO13-1
9 okt 9:00 DWS afc JO11-1 Zeeburgia JO11-2
9 okt 9:00 JOGA Fortius asv JO9-2 Zeeburgia JO9-4
9 okt 9:00 Diemen sv. JO8-1 Zeeburgia JO8-2
9 okt 9:00 Zeeburgia JO7-2 Zeeburgia JO7-1
9 okt 9:00 Zeeburgia JO7-3 ASV Blauw-Wit JO7-1
9 okt 9:00 Zeeburgia JO7-4 JOGA Fortius asv JO7-1
9 okt 9:00 Assendelft MO13-1 Zeeburgia MO13-2
9 okt 9:10 Zeeburgia JO7-1 Real Sranang sv. JO7-1
9 okt 9:10 JOGA Fortius asv JO7-1 Zeeburgia JO7-3
9 okt 9:15 Koninklijke HFC MO15-1 Zeeburgia MO15-1
9 okt 9:20 AS'80 JO7-1 Zeeburgia JO7-1
9 okt 9:20 Real Sranang sv. JO7-1 Zeeburgia JO7-2
9 okt 9:20 Zeeburgia JO7-3 Zeeburgia JO7-4
9 okt 9:30 Zeeburgia JO7-1 DWS afc JO7-2
9 okt 9:30 Zeeburgia JO7-2 AS'80 JO7-1
9 okt 9:30 Zeeburgia JO7-4 ASV Blauw-Wit JO7-2
9 okt 9:40 DWS afc JO7-2 Zeeburgia JO7-2
9 okt 9:40 ASV Blauw-Wit JO7-2 Zeeburgia JO7-3
9 okt 9:40 ASV Blauw-Wit JO7-1 Zeeburgia JO7-4
9 okt 9:45 Huizen JO9-1 Zeeburgia JO9-1
9 okt 10:00 Zeeburgia JO10-1 Ajax AFC JO9-1
9 okt 10:00 WV-HEDW JO10-3 Zeeburgia JO10-3
9 okt 10:00 Zeeburgia MO11-1 Kadoelen sv. MO11-1
9 okt 10:15 Zeeburgia JO13-3 WV-HEDW JO13-2
9 okt 10:15 Zeeburgia JO13-7 Meer De sv. JO13-1
9 okt 10:15 VVA/Spartaan JO11-1 Zeeburgia JO11-1
9 okt 10:30 AFC 34 JO14-1 Zeeburgia JO14-1
9 okt 10:30 RODA '23 Rksv JO13-1 Zeeburgia JO13-2
9 okt 10:30 JOGA Fortius asv JO13-3 Zeeburgia JO13-5
9 okt 10:30 Gooi 't sc MO17-2 Zeeburgia MO17-1
9 okt 11:45 Zeeburgia JO13-6 GeuzenMiddenmeer JO13-1
9 okt 12:00 RAP sv. 15 Zeeburgia 8
9 okt 12:00 Fortuna Wormerveer sv JO18-1 Zeeburgia JO18-1
9 okt 12:00 Spijkenisse JO17-1 Zeeburgia JO17-1
9 okt 12:00 Zeeburgia JO15-2 FC Lisse JO15-1
9 okt 12:00 Dijk De asv JO10-2 Zeeburgia JO10-2
9 okt 12:15 Zeeburgia JO15-1 Buitenveldert sc. JO15-1
9 okt 12:30 DVVA csv. VR5 Zeeburgia VR1
9 okt 13:30 Zeeburgia 2 VVA/Spartaan 2
9 okt 14:00 Zeeburgia 4 WV-HEDW 11
9 okt 14:30 RAP sv. 2 Zeeburgia 3
9 okt 14:30 Ouderkerk sv. 4 Zeeburgia 5
9 okt 14:30 Zeeburgia 6 Monnickendam 3
9 okt 14:30 Ankaraspor FC 3 Zeeburgia 7
9 okt 14:30 FC Groningen JO16-1 Zeeburgia JO16-1
9 okt 15:00 TOS-Actief 1 Zeeburgia 1
9 okt 15:15 De Treffers JO19-1 Zeeburgia JO19-1
9 okt 15:45 Zeeburgia 9 WV-HEDW 15
10 okt 9:30 WV-HEDW JO15-1 (zon) Zeeburgia JO15-1 (zon)
10 okt 9:45 SDW JO15-2 Zeeburgia JO15-3
10 okt 10:00 Zeeburgia 2 (zon) WV-HEDW 4 (zon)
10 okt 10:00 Zeeburgia JO17-1 (zon) Koninklijke HFC JO17-1 (zon)
10 okt 10:00 RKDES JO15-1 (zon) Zeeburgia JO15-2 (zon)
10 okt 10:30 LSVV JO19-1 (zon) Zeeburgia JO19-1 (zon)
10 okt 12:00 Zeeburgia 3 (zon) VVA/Spartaan 2 (zon)
10 okt 12:00 Abcoude fc 3 (zon) Zeeburgia 6 (zon)
10 okt 12:00 Zeeburgia 9 (zon) Buitenveldert sc. 6 (zon)
10 okt 13:15 Zeeburgia 11 (zon) AFC 9 (zon)
10 okt 14:15 Zeeburgia 7 (zon) Abcoude fc 4 (zon)
10 okt 14:15 Zeeburgia 10 (zon) TOS-Actief 3 (zon)
10 okt 14:30 Meer De sv. 4 (zon) Zeeburgia 4 (zon)
10 okt 15:15 WV-HEDW 7 (zon) Zeeburgia 5 (zon)
10 okt 15:15 Zeeburgia 14 Geinburgia sv. 4 (zon)
10 okt 16:30 Zeeburgia 8 (zon) Buitenveldert sc. 5 (zon)
10 okt 16:30 Zeeburgia 12 (zon) Hoofddorp s.v. 11 (zon)
10 okt 17:15 Zeeburgia 13 (zon) Legmeervogels 2 (zon)
12 okt 21:55 Plein83 12 (zaal) Zeeburgia 4 (zaal)
13 okt 20:05 Zeeburgia 1 (zaal) Schollevers de asvv 1 (zaal)
13 okt 20:55 TOB Rksv 19 (zaal) Zeeburgia 5 (zaal)
15 okt 21:05 Zeeburgia 2 (zaal) WV-HEDW 1 (zaal)
16 okt 8:30 Zeeburgia JO13-5 AFC JO13-4
16 okt 8:30 Zeeburgia MO13-1 AFC IJburg MO13-1
16 okt 8:30 Zeeburgia MO13-2 ADO '20 MO13-1
16 okt 10:00 Zeeburgia JO13-2 AFC JO13-2
16 okt 10:15 Zeeburgia JO13-4 WV-HEDW JO13-3
16 okt 10:15 Zeeburgia MO15-1 ADO '20 MO15-1
16 okt 10:30 GeuzenMiddenmeer JO13-2 Zeeburgia JO13-7
16 okt 11:45 Zeeburgia VR1 ASV Arsenal VR1
16 okt 11:55 JOGA Fortius asv JO13-4 Zeeburgia JO13-6
16 okt 12:00 Volendam (rkav) JO17-1 Zeeburgia JO17-2
16 okt 12:00 Quick Boys JO15-1 Zeeburgia JO15-1
16 okt 12:00 Zeeburgia JO14-1 Fortuna Wormerveer sv JO14-1
16 okt 12:00 Zeeburgia JO13-1 FC Twente/Heracles Academie JO13-1
16 okt 12:00 AFC IJburg JO13-1 Zeeburgia JO13-3
16 okt 12:15 Ouderkerk sv. 5 Zeeburgia 9
16 okt 12:30 JOS Watergraafsmeer 10 Zeeburgia 6
16 okt 13:10 JOGA Fortius asv 3 Zeeburgia 4
16 okt 14:00 Zeeburgia JO18-1 SC Cambuur Leeuwarden JO18-1
16 okt 14:00 Zeeburgia JO17-1 DEM (RKVV) JO17-1
16 okt 14:15 Zeeburgia 1 Real Sranang sv. 1
16 okt 14:30 Argon 3 Zeeburgia 2
16 okt 14:30 Volendam (rkav) JO15-1 Zeeburgia JO15-2
16 okt 15:45 Spartaan'20 O21 Zeeburgia O21-1
16 okt 16:00 Zeeburgia 8 WV-HEDW 16
16 okt 16:15 Zeeburgia 3 Argon 5
16 okt 16:30 Zeeburgia MO17-1 Buitenveldert sc. MO17-2
16 okt 18:00 Zeeburgia 5 AFC 11
16 okt 18:15 Zeeburgia 7 RAP sv. 11
17 okt 9:45 Zeeburgia JO15-1 (zon) Koninklijke HFC JO15-1 (zon)
17 okt 9:45 Zeeburgia JO15-3 RODA '23 Rksv JO15-3
17 okt 10:00 OFC 2 (zon) Zeeburgia 12 (zon)
17 okt 11:30 FIT avv 6 (zon) Zeeburgia 9 (zon)
17 okt 11:30 FC Weesp 4 (zon) Zeeburgia 11 (zon)
17 okt 11:30 KDO sv 5 (zon) Zeeburgia 13 (zon)
17 okt 11:30 TOS-Actief 4 Zeeburgia 14
17 okt 11:45 Zeeburgia JO16-1 Hollandia JO16-1
17 okt 11:45 Zeeburgia JO15-2 (zon) RODA '23 Rksv JO15-1 (zon)
17 okt 12:00 Eendracht '82 sc. 3 Zeeburgia 2 (zon)
17 okt 12:00 Sloterdijk avv. 2 (zon) Zeeburgia 3 (zon)
17 okt 13:00 Almere FC 2 (zon) Zeeburgia 7 (zon)
17 okt 13:15 Zeeburgia 5 (zon) CTO '70 vv 2 (zon)
17 okt 13:30 DSS JO17-1 (zon) Zeeburgia JO17-1 (zon)
17 okt 13:45 Zeeburgia 6 (zon) Kampong 9 (zon)
17 okt 14:00 Zeeburgia JO19-1 (zon) OFC JO19-1 (zon)
17 okt 14:30 Meer De sv. 8 (zon) Zeeburgia 10 (zon)
17 okt 15:15 Zeeburgia 4 (zon) Dijk De asv 2 (zon)
17 okt 15:30 AFC 6 (zon) Zeeburgia 8 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!