Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
25 sep 8:30 Zeeburgia JO12-1 Buitenboys sc. JO12-1
25 sep 8:30 Zeeburgia JO11-3 Sporting Martinus JO11-1
25 sep 8:30 Zeeburgia JO9-1 Waterwijk asc JO9-2
25 sep 8:30 FC Amsterdam JO9-1 Zeeburgia JO9-2
25 sep 8:30 Zeeburgia JO9-4 GeuzenMiddenmeer JO9-1
25 sep 8:30 FC Amsterdam JO8-1 Zeeburgia JO8-1
25 sep 8:30 Zeeburgia JO8-3 Buitenveldert sc. JO8-1
25 sep 8:30 Zeeburgia JO8-4 Buitenveldert sc. JO8-2
25 sep 8:30 Real Sranang sv. JO7-1 Zeeburgia JO7-1
25 sep 8:30 Zeeburgia JO7-2 AS'80 JO7-1
25 sep 8:30 Zeeburgia JO7-3 JOGA Fortius asv JO7-1
25 sep 8:30 Zeeburgia JO7-4 ASV Blauw-Wit JO7-2
25 sep 8:30 Zeeburgia MO13-1 Always Forward MO13-1
25 sep 8:30 Zeeburgia MO11-1 AFC MO11-1
25 sep 8:40 Zeeburgia JO7-1 DWS afc JO7-2
25 sep 8:40 ASV Blauw-Wit JO7-2 Zeeburgia JO7-3
25 sep 8:45 WV-HEDW JO9-2 Zeeburgia JO9-3
25 sep 8:45 ZOB MO13-2 Zeeburgia MO13-2
25 sep 8:50 Real Sranang sv. JO7-1 Zeeburgia JO7-2
25 sep 8:50 Zeeburgia JO7-3 Zeeburgia JO7-4
25 sep 9:00 AS'80 JO7-1 Zeeburgia JO7-1
25 sep 9:00 Zeeburgia JO7-2 DWS afc JO7-2
25 sep 9:00 Zeeburgia JO7-4 ASV Blauw-Wit JO7-1
25 sep 9:10 Zeeburgia JO7-1 Zeeburgia JO7-2
25 sep 9:10 ASV Blauw-Wit JO7-1 Zeeburgia JO7-3
25 sep 9:10 JOGA Fortius asv JO7-1 Zeeburgia JO7-4
25 sep 9:30 DCG Rksv JO14-1 Zeeburgia JO14-1
25 sep 9:45 Zeeburgia JO10-2 Swift JO10-2
25 sep 9:45 Zeeburgia JO10-3 JOGA Fortius asv JO10-2
25 sep 10:00 Zeeburgia JO13-7 CTO '70 vv JO13-1
25 sep 10:00 Zeeburgia JO11-4 Amstelveen/Heemraad JO11-1
25 sep 10:00 TOS-Actief MO15-1 Zeeburgia MO15-1
25 sep 10:15 Zeeburgia JO13-2 IJsselmeervogels JO13-1
25 sep 10:15 Buitenboys sc. JO11-1 Zeeburgia JO11-1
25 sep 10:30 vv Zwanenburg JO11-1 Zeeburgia JO11-2
25 sep 10:30 Waterwijk asc JO8-2 Zeeburgia JO8-2
25 sep 10:45 ASV Arsenal 10 Zeeburgia 9
25 sep 11:00 Zeeburgia JO13-6 Dijk De asv JO13-3
25 sep 11:30 Bloemendaal JO15-1 Zeeburgia JO15-2
25 sep 11:30 Buitenveldert sc. JO13-2 Zeeburgia JO13-5
25 sep 11:30 Zeeburgia MO17-1 Delta Sports '95 FC MO17-1
25 sep 12:00 Zeeburgia JO15-1 DCG Rksv JO15-1
25 sep 12:00 sc Heerenveen JO13-1 Zeeburgia JO13-1
25 sep 12:15 Buitenboys sc. JO13-2 Zeeburgia JO13-4
25 sep 12:30 Waterwijk asc JO18-1 Zeeburgia JO18-1
25 sep 12:45 Zeeburgia JO13-3 Diemen sv. JO13-1
25 sep 12:45 Buitenveldert sc. JO10-1 Zeeburgia JO10-1
25 sep 13:00 GeuzenMiddenmeer 5 Zeeburgia 4
25 sep 13:30 Zeeburgia VR1 JOS Watergraafsmeer VR1
25 sep 14:15 Zeeburgia 1 Overamstel sc. 1
25 sep 14:30 DVS'33 Ermelo JO19-1 Zeeburgia JO19-1
25 sep 14:30 Zeeburgia JO17-1 Hercules JO17-1
25 sep 14:30 KFC JO17-1 Zeeburgia JO17-2
25 sep 15:00 DVVA csv. 4 Zeeburgia 2
25 sep 15:45 Zeeburgia 3 Diemen sv. 3
25 sep 16:00 Kadoelen sv. 4 Zeeburgia 6
25 sep 16:15 Zeeburgia O21-1 FC Den Bosch O21
25 sep 16:45 Zeeburgia 8 VVGA 4
25 sep 17:45 Zeeburgia 7 Meer De sv. 8
25 sep 18:30 Zeeburgia 5 AMVJ 4
26 sep 9:45 Zeeburgia JO15-1 (zon) AS'80 JO15-1 (zon)
26 sep 10:00 Zeeburgia JO15-3 (zon) Swift JO15-2 (zon)
26 sep 11:30 FIT avv 8 (zon) Zeeburgia 12 (zon)
26 sep 11:30 FIT avv 9 (zon) Zeeburgia 13 (zon)
26 sep 11:45 Purmerland 2 (zon) Zeeburgia 2 (zon)
26 sep 11:45 Zeeburgia JO16-1 AFC 34 JO16-1
26 sep 12:00 Atletico Club Amsterdam 3 (zon) Zeeburgia 7 (zon)
26 sep 12:00 VVA/Spartaan JO17-1 (zon) Zeeburgia JO17-1 (zon)
26 sep 12:00 Zeeburgia JO15-2 (zon) AFC JO15-1 (zon)
26 sep 13:30 Zeeburgia 5 (zon) Meer De sv. 5 (zon)
26 sep 14:00 Zeeburgia 6 (zon) Buitenboys sc. 2 (zon)
26 sep 14:00 Ouderkerk sv. 4 (zon) Zeeburgia 11 (zon)
26 sep 14:00 Zeeburgia JO19-1 (zon) HBC JO19-1 (zon)
26 sep 14:30 DRC 2 (zon) Zeeburgia 10 (zon)
26 sep 14:30 Abcoude fc 6 (zon) Zeeburgia 14 (zon)
26 sep 15:00 Swift 8 (zon) Zeeburgia 3 (zon)
26 sep 15:00 Swift 12 (zon) Zeeburgia 8 (zon)
26 sep 15:00 Sporting Martinus 5 (zon) Zeeburgia 9 (zon)
26 sep 15:40 Zeeburgia 4 (zon) WV-HEDW 6 (zon)
27 sep 20:00 TOB Rksv 18 (zaal) Zeeburgia 5 (zaal)
27 sep 21:05 Amstelglorie 1 (zaal) Zeeburgia 4 (zaal)
29 sep 20:00 TABA afc 4 (zon) Zeeburgia 3 (zon)
1 okt 20:00 Uni-1 Uni-2
1 okt 21:00 Zeeburgia 2 (zaal) Ara Cora Kingdom 2 (zaal)
1 okt 21:05 Hertha 2 (zaal) Zeeburgia 3 (zaal)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!